e36 328is (mali ///M) ;)


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

E pa kompletno sredjivanje auta je pocelo nezgodom sa znakom koja je otkrila mnoge nedostatke...

Ovako je izgledao kada sam ga udario, a kako izgleda sada videcete uskoro...

29012010.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uskoro stizu slike kako je izgledao kada sam ga uzeo, dok je vecina mislila da je extra, a onda stizu slike kako izgleda sada kada je stvarno u extra stanju bez obradjivanja slika u photoshop-u kakve su kacene do sada (naravno sa kompletnim opisom sta je sve moralo da se sredi)...

Link to post
Share on other sites

a jebiga. auto kad je na prodaju bude uvek ulickan u fulu, al sta sad. ako za sebe radis onda ga sredjujes do kraja

Link to post
Share on other sites

Sad mozes da kenjas sta hoces, gledao si auto kad si kupovao, kad si ga uzeo pricao si kako je zlo kako je extra, sve ti je odgovaralo, kako to sada odjednom ne valja ? Nije jaci od bandere ?

Evo slika kad je lupljen...

DSC00044.jpg

DSC00039.jpg

Slika kad je kupljen....

07052009004.jpg

11052009002.jpg

07052009007.jpg

07052009008.jpg

Slika kad je popravljan...

IMG_1507.jpg

IMG_1506.jpg

IMG_1494.jpg

IMG_1490.jpg

IMG_1493.jpg

Slika pre farbanja:

IMG_1976.jpg

IMG_1977.jpg

I slika nedelju dana pre nego sto si ga uzeo koja naravno nije odradjena u PS i slikana je telefonom

14112009517.jpg

I slika dan pre nego sto si dosao kad sam ti probao BBS felne, isto telefonom slikana...

20112009587-1.jpg

Jedva cekam slike kad ga ti budes sredio da vidim koliko ce to lepsi da bude i sta si ti to toliko vracao na mesto a da sam ti ja tako prodao, to sto si ga ti pljasnuo 2-3x to je tvoj problem, zali se instruktoru za voznju ne na forumu ;)

Link to post
Share on other sites

Nisam video da je autu sta falilo, video sam isti pre kupovine i posle kupovine. Meni je bio isti, bar za to imam oko. I ne mislim da je neko nekoga zajebao. I prodavac i kupac imaju oci.

Link to post
Share on other sites

po slikama tim kad je polupan ne izgleda da je strasna havarija... i po slikama izgleda da je sredjen dobro. e sad kakve su ne suglasice ne znam nit me zanima. al po slikama auto deluje ok skroz.

Link to post
Share on other sites

Neznam ni prethodnog ali ni sadasnjeg vlasnika vozila, ali sam auto video kod majstora kad je stigo, tacno je da je imao gita sa spaklom je moglo da se skida, ali pre havarije sam takodje sretao auto po gradu sasvim sasvim pristojno je izgledao cak odlicno, licno to meni kao kupcu nebi smetalo to je sto je, ali verujem u majstora koji ga je radio tako da mislim da sada auto jos bolje izgleda.

Link to post
Share on other sites

Ma sad te, verovatno, lazu majstori, da moraju ispravljati tudje ''krive drine'', da bi te lepo osisali..

Povedi 10-oricu strucnih i kod tog limara, jer ti nisi;

na autu nema mnogo posla, koliko se moze videti.

Link to post
Share on other sites

Ovako se to radi u Nisu sa novim delovima i bez grama gita! :prankster2:

Ceo prednji kraj je komplet nov do zadnjeg srafa osim masine i koseva. :D

23053718.jpg

Uploaded with ImageShack.us

33083153.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Original znak sa E46 sa pravim karbonom. :D

79461467.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Original M felne od E46 sa naravno original M branikom sa skidajucim lipom. :)

55930322.jpg

Uploaded with ImageShack.us

73847849.jpg

Uploaded with ImageShack.us

55702145.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Marko pogledaj cosku krova za koju si mi rekao da je "malo zakacena o terasu". :)

55421494.jpg

Uploaded with ImageShack.us

57447965.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ovako sada izgledaju kosevi, zastite koseva i nove gredice.

46056987.jpg

Uploaded with ImageShack.us

59786868.jpg

Uploaded with ImageShack.us

67198195.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Sedista koja su presvucena pravom kozom sa promenjenim sundjerima u kadicama i naravno profesionalno ofarbana. :D

22876664.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Originalne karbon aplikacije pravljene fabricki za E36. Naravno tu je i dvoredni bord sa kao novom rucicom menjaca. :)

75451972.jpg

Uploaded with ImageShack.us

47085502.jpg

Uploaded with ImageShack.us

36828735.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pored svega ovoga stavljeni su i kao novi originalni prednji M diskovi, promenjen je hladnjak koji je curio sto takodje nisam znao dok nisam poceo da vozim auto, promenjeni su prednji amortizeri i stavljeni gasni original Billstein jer su stari bili u raspadnom stanju, nazad su stavljene original KW opruge sa stelerima visine, sredjen je auspuh koji je duvao, promenjeno ulje, pk kais, spaneri i ima sigurno jos dosta toga ali trenutno ne mogu da se setim. E pa kako sada auto izgleda u odnosu na predjasnje stanje prosudite sami... :) Pozdrav Marku i ekipi iz Bg-a.

Link to post
Share on other sites

"Ovako se to radi u Nisu sa novim delovima i bez grama gita"

...nisu novi delovi i koliko ima gita videce se sledeci put kad ga olupas...

"Ceo prednji kraj je komplet nov do zadnjeg srafa osim masine i koseva"

...opet laz, branik nisi kupio nov kao i sve plastike ispod njega, originalni BMW hladnjak, visko i jos gomilu sitnica...

"Ovako sada izgledaju kosevi, zastite koseva i nove gredice"

na koje NOVE gredice mislis ? ako mislis na krake sasije sigurno ih nisi nove kupio originalne !

"Sedista koja su presvucena pravom kozom sa promenjenim sundjerima u kadicama i naravno profesionalno ofarbana"

ispada da stara nisu bila od PRAVE koze sto je netacno !? i ta koza sigurno nije originalna BMW za ta sedista...

"Originalne karbon aplikacije pravljene fabricki za E36"

...originalne BMW karbon aplikacije ??? ko te to slagao ?!

"nazad su stavljene original KW opruge sa stelerima visine"

daj sliku toga da vidimo koje su to KW opruge sa stelerima visine ? moza i oni u fabrici vide nesto novo...

...jedva cekam negde da te sretnem !!!

Link to post
Share on other sites

super izgleda,bolje nego pre...mada ja ne bi sedista u belo al dobro...

jel ima neki video klip a da nije driftovanje da vidimo kako ide?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.