Recommended Posts

Od Oktobra meseca, u prodaji je i restilizovana 6-ica. U ponudi su 650i i 630i, ali paznju mi je privukla 635d.

Sestocilindricni dizel motor sa 210kW (286 PS), za 6.3 sec stize do 100-tke. Potrosnja se krece od 5.6 do 9.2 l/100km.

Evo i par slicica, ko nije video restilizovanu 6-icu..

52ea27wn4.jpg

52da27lh3.jpg

a7e627vv6.jpg

Link to post
Share on other sites

bela je prelepa boja na bmw-u , ali nikako da se naviknem

Link to post
Share on other sites

smanjili su potrosnju maksimalno...letos sam vozio 118d, restilizovan, onaj sa 143kS, na bord kompjuteru, na instant potrosnji, na 80 km/h, u petoj brzini (a ima sest), trosi 2.0 l/100km...ja nisam mogao da verujem...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

dizel, najnovija tehnologija, svi znamo da se disel pali na visokoj kompresiji koja je duplo veca kod dizela nego kod benzinca. Automatski veci potisak manje goriva, dodajte direktno ubrizgavanje sa raznoraznim pritiscima koji dodatno rasprsuju gorivo i milion drugih inovativnih resenja i verujem da trosi toliko, naravno sa nemackim dizelom. Kod nas se doda 20% minimum na tu cifru i eto ti, a sto kaze nidza crveni dodji na gazelu u spicu i tu se odmah gubi svaki podatak o potrosnji.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dizel, najnovija tehnologija, svi znamo da se disel pali na visokoj kompresiji koja je duplo veca kod dizela nego kod benzinca. Automatski veci potisak manje goriva, dodajte direktno ubrizgavanje sa raznoraznim pritiscima koji dodatno rasprsuju gorivo i milion drugih inovativnih resenja i verujem da trosi toliko, naravno sa nemackim dizelom. Kod nas se doda 20% minimum na tu cifru i eto ti, a sto kaze nidza crveni dodji na gazelu u spicu i tu se odmah gubi svaki podatak o potrosnji.

imam susjeda koji vozi 330 d i kaže da se zajebo što ga je uzeo troši mu i do 12l kaže bolje da sam uzeo neku motorčinu od benzinca i rokno mu plin pa se vozio momački :D

Link to post
Share on other sites

Ona potrosnja se ne odnosi na gazelu u 3 popodne,a i sa nasim gorivom je malo veca nego ta potrosnja koju su naveli,a to sto 330d trosi do 12 normalno je po ovoj guzvi ako je iz BG

Link to post
Share on other sites

Ma koliko da je nova tehnologija to je motorčina koja treba da se napoji

možda troši toliko u nekim savršenim uslovima i laganom vožnjom a recite mi za nekog ko će da vozi 286 konja i to BMW-ovih kao penzioner ja ne znam nikog

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...