kako ubaciti sliku


Recommended Posts

Evo da malo pomognemo clanovima koji ne znaju da postave sliku na forum:

KAKO POSTAVITI SLIKU???

OPCIJA br.1

1-> otvorite u zasebnom prozoru postimage.org

2-> izaberite fotografiju sa " Browse "

3-> kliknite " Upload it! "

4-> izaberite opciju " Thumbnail for forums(1) " te copy/paste u svoj post

OPCIJA br.2

1-> otvorite u zasebnom prozoru www.imageshack.us

2-> izaberite fotografiju sa " Browse "

3-> kliknite " Host it "

4-> izaberite opciju " Thumbnail for forums " tada možete koristit veličinu slike koju želite, te copy/paste u svoj post

-> ukoliko želite direktno prikazati sliku, koristite rezoluciju 640X480 te koristite opciju " Hotlink for forums " ...

OPCIJA br.3

1-> otvorite u zasebnom prozoru www.imagebanana.com

2-> izaberite fotografiju sa " Browse "

3-> kliknite " Hochladen "

4-> izaberite opciju " Thumbnail für Boards (1)" tada možete koristit veličinu slike koju želite, te copy/paste u svoj post

-> ukoliko želite direktno prikazati sliku, koristite rezoluciju 640X480 te koristite opciju " Hotlink für Boards (1)...

OPCIJA br.4

1-> otvorite u zasebnom prozoru www.photobucket.com

2-> izvrsite besplatnu registraciju

3-> izaberite fotografiju sa " Browse " (imate pravo na 3 fotografije odjednom)

4-> kliknite " Upload"

5-> izaberite opciju " IMG Code" te copy/paste u svoj post

-> na ovom sajtu OBAVEZNO koristite rezoluciju 640X480

OPCIJA br.5

1-> otvorite u zasebnom prozoru www.pictiger.com

2-> izaberite fotografiju sa " Browse " (imate pravo na vise fotografija odjednom)

3-> kliknite " Upload"

4-> izaberite opciju "Thumb for Forums (recommended)" te copy/paste u svoj post

-> ukoliko želite direktno prikazati sliku, koristite rezoluciju 640X480 te koristite opciju " Send/View your image"...

Admin. & Mod. TEAM ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

neshto si zabrljao...pochni iz pochetka , lepo otvorish www.imageshack.us i posebnom prozoru, onda izaberesh sliku koju zelsih da uploadujesh time shto kliknesh na bowse pa inda kad je odaberesh kliknesh na host it i onda sachekash da on to neshto izdrnda i kad se pojavi tvoja slichcia sa svim onim linkovima ka njoj izabersh onaj link pored kojeg pishe...direct link to image..bar ja to uvek stavljam i nikad nisam imao problema sa slikama

e onda se vratish na forum sa tim izkopiranim linkom i lepo kliknesh na ikonicu za ubacivanje slika, otvorice ti se prozorche u kojem samo stavish taj link i to je to cela filozofija .....nema shta da pogreshish sve je vrlo jednostavno

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

stos je sa se dosta raje zezne jer ide na FAST REPLY a tu nema ikonice za ubacivanje slike INSERT IMAGE ali idite na ADD REPLY i kliknete na ono zeleno drvo ili sta vec :good: i tu kopirate link naravno ADD REPLY tamo dje bi trebale slike da idu

mislim da to dosta ljudi zbuni

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 years later...

stavi slobodno da budu vece slike, 640x480 je malo. u onom padajucem meniju odaberi za 19 inca monitor. dovoljno su velike da se vidi a opet ne zauzimaju puno mesta, brzo se ucitavaju.

Link to post
Share on other sites

stavi slobodno da budu vece slike, 640x480 je malo. u onom padajucem meniju odaberi za 19 inca monitor. dovoljno su velike da se vidi a opet ne zauzimaju puno mesta, brzo se ucitavaju.

Hvala puno na pomoci vec sam ubacio slike u temu,ali sve jedno hvala da znam za ubuduce...pogledaj auto okacio sam slike

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...