Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kada ćeš da se pojaviš nedeljom na skupu. Veliki pozdrav mom drugu, hajde Tomo to je za dva dana. A auto je... nemam reči, ko god ga je video uživo reći će isto. :) :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites

Lele.....ja reko da cutim i da se ne hvalim sto sam brzi na plinu, al ovo da mi bezis poprilicno me tera da reagujem..... :preved:

Nije poprilicno, nego bas malo sve dok ne predjemo 100 na sat :preved:

Ali ti si 320, pa je moj uspeh veci :preved:

P.S. lsc je skaracenica za lambda control sytem, tj. doziranje gasa na osnovu podataka koje salje lambda sonda. Ugradjuje se kod majstora plinadzije, a mozes i sam ako malo udjes u tu problematiku.

Link to post
Share on other sites

Hermes je bas pedantan tip...

Pa napred ima neke crvene opruge, nazad nisam ni gledao:D

Nego....uvek me cudi kako to da dva ista auta sa istim oprugama deluju da su razlicite visine. Koje su tvoje gume? 60 pretpostavljam?

Link to post
Share on other sites
195/50 R15 za leto

iako je razlika u mojim i tvojim gumama skoro 2 cm (moje su 60) i dalje mislim da, i pored tvojih crvenih spustenih opruga, auto i dalje deluje visi od mog. Ja na mom imam neke poluspustene opruge od nekog stranca sestaka i fabricke pozadi.....nemam pojma, a mozda tih 2 cm u stvari prave razliku u visini...

Link to post
Share on other sites

....oces da te upoznam s njim? :pilot: ( a poklonio mi je i ove felne, tj. menjali smo volane i felne)

Inace, sa ovim gumama, rastojanje izmedju kartera i tla je oko 7cm, pa ipak moram da budem pazljiv pri voznji. Ako je kod tebe nize, ne znam kako mozes da vozis......

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Piše 1991.

Nadjoh jednu smesnu sliku od prošle godine.....

redovnociscenauto.JPG

a evo sta moze da se desi kad se mnogo igrate po snegu, pa kad se sve otopi i osusi, ima sta da se vidi....

ekserugumi.JPG

obicno ima izmedju 15 i 20 litara, ali sam ga skoro castio malo više....

pun.JPG

a i ovo se desava, pa sam ga menjao,iako me ubedjivali da lako može da se okrpi...

DSC02013.JPG

jedno dve nedelje je imao i ksenone......

ksenoni.JPG

pre godinu dana imao je i ovakvo iskustvo, al na srecu, to je bila jedina steta....

obijen.JPG

u vezi sa prvom slikom, nekad se desi da je i ovakav.....

stroka.JPG

ali je najcesce je umiven ;)

cist.JPG

Link to post
Share on other sites
Pa zato sam ih i skinuo, kad upalim dugacka, ona kao da svetle zuto......dok ne skupim pare ( bolje reci, dok se ne odlucim ) da ugradim u sva 4 fara, ovaj bmw ksenone nece videti.....

EEEEEEEEVVVOOOOOOOOOOOO RRREEEEEEEEEESSSSSSSSSSSHHHHEEEEEEEEEEEEENNNNNNNJJJJJJJAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

P2060023.jpg

Link to post
Share on other sites