Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja bi jako voleo da moja izgleda kao ta, ali nece moci ipak je tu razlika samo 7 god :preved: mada potrudicu se da bude, ali tebi svaka cast za odrzavanje retkost je naci tako ocuvan i uredjen auto

Link to post
Share on other sites
Liljo, obnovi gradivo :preved: ........ovo je moja uvodna slika na prvoj strani :lol:

Pa ti obnavljaj gradivo!!

Ako hoces mozemo ovako...

Das drugarici svoj auto, ja vozim a ti slikas...pa pravimo slike na temu: FAST MACHINE & LADY's DRIFT :lol:

Link to post
Share on other sites

lepo lepo,nema shta!evo moj komentar na prvih 8 fotki:

1.shta ches,voli covek zivotinjice

2.ne diraj,sad su u simbiozi :preved:

3.jos malo pa serbian dream

4.original remus(moj je jos gori,chekam da se vreme prolepsha da zamenim-povezem nekog lika sto je stopirao i kaze jbte super se chuje,jel'to remus?a ja na patos!jeste remus,made in serbia haha)

5.imao!?(fuck colors-mnogo bre hermes cepidlachis)

6.e jebga(dobro je da nije nesto vece,ne dao Bog)

7.hoche to ponekad(bolje da ne stavljam mog bimmera na uvid,tvoj je chist :declare: )

8.hoche to ponekad 2 :preved: (hvala Bogu,mnogo vise nego puta nego ova iznad).

poz!

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

I....na 233000 km je prodat moj pouzdani i lepi autic.......nazalost, coveku van foruma, ovde niko ni da me opsuje kad ga prodavah....

ko vam je kriv sto volite da kupujete krseve, pa da ih sredjujete. Pazi da ne ustedite........

Link to post
Share on other sites
Hvala....uskoro, cim se skupimo negde, a mozda i pre

Ma i ovaj nista ne valja:)

DSC01774.JPG

ali o tome cemo u posebnoj temi

Prethodni je bio super, ali ovo je limuzina... Ajde slike tog novog.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Hvala....uskoro, cim se skupimo negde, a mozda i pre

Ma i ovaj nista ne valja:)

DSC01774.JPG

ali o tome cemo u posebnoj temi

ovaj sam auto gledao vozio ga je neki mehanicar trazio je oko 3800-3900eura davao ga je za 3000eura,mene nije interesovao jer je 2.0 a inace je u jako dobrom stanju!

Link to post
Share on other sites

Ako ga je davao za 3000, onda sam se zajebo:)

P.S. Inace, ovaj bivsi moj E30 se opet prodaje, nesto ovaj sto ga kupio prso s parama, pa ga prodaje za manje-vise istu cenu / mada ne daje alu-felne i ima drugi volan i cd....ali ima atest za plin...a registracija mu istice 29. aprila

Link to post
Share on other sites