RADARI !!!!!!!


Recommended Posts

ajmo ljudi govorite gde su " crne tacke " naseg novcanika ???????

posto svaki dan prolazim bulevarom JNA , ..... postali su redovni stanari te ulice , svaki bozji dan su tu i kebaju sa radarom , nas clan lumber je popio neki dan kaznu

takodje , ja sam je upravo popio ..... malo ispod topciderske zvezde na samoj raskrsnici sa kneza milosha

ponekad su na zrenjaninskom putu , kod borce , ali slabije u zadnje vreme

pancevacki most posecuju uglavnom nocu

autoput - tu su kod autokomerca tj kod karting staze

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E svaka ti dala za ovu temu...

Preko dana a par puta i nocu vidjeni kod skretanja za Vojnu akademiju, (mislim da je tu i neka okretnica trolejbusa).

Rakovicki put, kod kasarne, samo vidjani nocu. Tu pecaju i za alkohol.

Link to post
Share on other sites

Ustanicka,Vojislava Ilica,Novo groblje vrebaju sa parkinga ko proleti na crveno,sam kruzni tok na Bogosloviji,Smederevski put iza i pre Kaludjerice,Banjica komplet,ima toga jos ne mogu da se setim gde sam im vise placao,e da na Slaviji pojas.......itd itd.....!

Link to post
Share on other sites

koliko sam citao da ih ima, mozda je bolje pitanje gde ih nema... a to za pustanje... mene su jednom pustili.. skrenuo sam gde se ne sme, a pritom sam ceo novcanik sa svim dokumentima zaboravio... nabrojao mi je da mi kazna dodje 5000 + sto nije video da nisam bio ni vezan... ali posto nisam imao nista kod sebe, a on verovatno nije smeo da napusta poziciju, morao je da me pusti... i ne znam koliko su bas blagi sto se toga tice...

Link to post
Share on other sites

Kod mene u SD uglavnom ne zaustavljaju bmw, mecku, audi novije generacije jer smatraju da imam kintu, ja ili moj cale. Kao ono, ili je mafija, ili mu cale burzuj, te ima veze u muriji i njegova kazne ne znaci nista jer ce nestati. Kada bi znali samo koliko se varaju :) :D :D

Jednom dok mi je auto bio na bg table, zaustavio me, trazio dokumente, dam mu ih, on pogleda i kaze mi: Ti si Smederevac. Odgovorim mu potvrdno i on mi onda vrati dokumenta i rece: Vozi druze jbg mislio sam da si iz BG. Ali bukvalno tim recima i pusti me bez problema.

Link to post
Share on other sites

Ako idete Smederevskim putem neposredno pre ulaska i posle izlaska iz Grocke plavo-beli Punto i Florida stalno vrebaju a nekad im dolazi i pojacanje od republikanaca sa Mercedesom w124.....(Plavi andjeli se ovde razbijaju od posla).....

Link to post
Share on other sites

E bas tu kod Grocke, pitajte ko je Srdjan (on im je neki komandir, Smederevac je)ali da ne vidi kolega ako je tu sa njim, i samo recite, daj posao sam kod Saleta u SD, ako pita koji Sale, recite Sale chetnik ili chele (kako me zove) tvoj komsija, kum bukovskom, i pustice vas ajd da ne bude 100% ali 99% sigurno.

Neki prijatelji su se vec vadili na mene.

Jbg, sta ces, ne volim ih ali treba imati vezu i kod njih.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ona jednosmerna ulica na Karaburmi. Ne znam kako se zove ali spaja partizanski put (onaj deo na pocetku od bogoslovije) na semaforu i onu "glavnu ulicu na karaburmi gde prolaze autobusi 16 i 23!!! Isto tako jako cesto stoje na samoj bogosloviji!

Link to post
Share on other sites

za smederevce petrijevski put u oba smera

i to ona kurton priča radar u civilnom autu a patrola malo dalje

redovno su tu

orešac malo posle raskrsnice

put za kovin iz pravca grada kod europanel tima sakriveni iz njihove reklame

kod ekonomske redovno

prva lipska

tih mesta sam se setio a ni to nije malo

Link to post
Share on other sites

za smederevce petrijevski put u oba smera

i to ona kurton priča radar u civilnom autu a patrola malo dalje

redovno su tu

orešac malo posle raskrsnice

put za kovin iz pravca grada kod europanel tima sakriveni iz njihove reklame

kod ekonomske redovno

prva lipska

tih mesta sam se setio a ni to nije malo

Takodje za Smederevce da dodam jos

Obilaznica oko SD, na raskrsnici.

Takodje kod vodovoda prema obilaznici i to auto im uvek u ulici, nema sanse da ih vidis.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Na putu za Zrenjanin, su skoro uvek u selu Centa, to je otprilike na pola puta, tu obavezno 60km/h! :)

Ima ih i 15km od Cente (u pravcu Zrenjanina), na vecoj raskrsnici. :)

Na samom ulazu u Zrenjanin uvek! :D

Nigde vise :rolleyes:

Nego jedno pitanje, sta rade oni sa onim BELIM GOLFOM (dvojka)?

Oni su jedno vreme samo snimali brzinu i zaustavljali posle 50m. U poslednja 3 meseca sa dva puta prosao pored njih sa oko 110, a ogranicenje 60 i niko me nije zaustavio.

To oni slikaju ili? :rolleyes:

Link to post
Share on other sites