I zvanicni skup BMW Fan Kluba Srbije - UTISCI


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bili - videli - odusevili se. Stvarno svaka cast za ovaj skup. Videlo se da je ulozeno dosta truda, zelje i ljubavi da skup bude na nivou. Hvala jos jednom na gostoprimstvu, stvarno smo se odlicno proveli.

P.S.

Oni ///M i ///M su objasnili kako automobili trebaju da izgledaju.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Još jedna pohvala iz Slovenije - svakako se isplatilo preći 1.600km. Gostoprimstvo bilo vrhunsko - zahvale za to idu Igoru Stevanoviću, Ivanu Stojaniću, Draganće BMW i svima ostalima, koji su nas dvojicu iz Slovenije ljubazno primili. U čast nama je bilo biti u komisiji za izbor najlepšeg BMW-a iz svake serije tako i u društvu organizatora i svih kojih ste došli na ovaj skup.

Zahvala ide i Leskovačkom hotelu Djermanović - super sobe, super osoblje.

Hvala još jednom svima za sve što ste uradili za nas dvojicu. Nadam se da se da ćemo ostat u kontaktima i da se vidimo što prije.

Link to post
Share on other sites

Dohvatih i ja komp.

Nemam sta da dodam, sve je receno, odlicna organizacija (ima par propusta, ali za prvi put je bilo fenomenalno), neocekivani odziv, pregrst lepih automobila (balavio sam na one dve ///M kocke), sjajna ekipa...

Sve pohvale! Slike i snimke ocekujte u toku dana.

Link to post
Share on other sites

svaka cast na svemu, bas mi je krivo sto nisam bio tamo.

nego ko je bio pretstavnik kluba iz makedonije..... :help: :help: :help:

ko je ovaj tip sto je kao pretstavljao mkd klub i jos prica na tv-u da na postoji nikakav klub u skoplju i mkd, :( :) :)

mi mozda nismo veliki klub sa puno clanova ali ipak postojimo i koliko ja znam niko od nasih clanova nije bio.

sorry za mali off, jos jednom sve pohvale za skup :help: :help: :( :)

Link to post
Share on other sites

Odlicna emisija na TV Leskovac! Voditeljka je fenomenalna! A ni akteri nisu losi :(

Sada sam sigurna da ovakve skupove i treba odrzavati po unutrasnjosti. Veca je atrakcija, veci publicitet......Beograd je, jednostavno, "dosadan" za ovakve stvari, usporen, komplikovan, sve se utapa u masu. Ljudima doneses ispred nosa neki dogadjaj a njih mrzi da dodju.....U Beogradu je, jednostavno, sve "vec vidjeno" tj. ljudi se tako ponasaju (u prevodu: opsti smor)...

Zakljucak - decentralizacija! :)

Link to post
Share on other sites

Evo.....posto ja samo mogu da gledam :( pregledao sam skoro sav materijal sa skupa i kazem SVAKA CAST DRUGARI,sve mi je zaigralo u stomaku....oni koji me znaju,znace zasto ovo kazem......Ako je i bilo propusta,zanemarljivi su..ali oni koji misle da je sve ovo lako organizovati,grdno se varaju,znam licno koliko svega treba za ovako nesto!!!! Uz sve to,mislim da je ovo najvece okupljanje automobila iste jedne marke u Srbiji i kao takvo zasluzuje sve pohvale,isto tako mislim da ni jedan drugi auto klub,do sada nije uspeo,da samostalno,napravi vece okupljanje!!!

Jos jednom,zao mi je sto me nje bilo da pomognem i SMO TAKO!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

:hi: :hi: :hi: Bravo momci! Tako se to radi! Ozbiljan klub, a sve govore i komentari ljudi koji su prisustvovali!!! Kapa dole! :hi: :hi: :hi:

Link to post
Share on other sites

Pa da napisem i ja nesto.Ne znam sta da kazem,samo reci hvale,prepun sam pozitivnih utisaka.Sto se tice gostoprimstva necu ni da pricam,dovljno je reci da smo pota i ja (clanovi-uprava BMW AUTO KLUBA SRBIJA) bili u ziriju za najlepsa kola na skupu po klasama,znaci bili smo sudije koji su ocenjivali,glasali i dodeljivali pehare.Svaka cast ljudima iz bmw Fan kluba na organizaciji,ma sve je bilo na visokom nivou.Ne znam,mogao bi da pisem i pisem i pisem ali aj ovo je samo ukratko.....Jos jednom hvala i svaka cast!!!

Hvala na lepim recima, bilo bi lepo da napisete koju rec o skupu i na svom forumu.

Link to post
Share on other sites