Sign in to follow this  
Followers 0
wice

farbanje auta,koja boja?

8 posts in this topic

uskoro radim limariju na mom autu,i hocu da ga komplet prefarbam,spolja i unutra,pa me intresuje sta preporucujete,,,,da je zadovoljavajuceg kvaliteta, naravno da je ok odnos cena kvalitet.

neko preporucuje Mipu, neko opet Duxon,Opet treci glasurit,ima li neko od vas da kaze koju rec i da preporuci nesto?

Max Majer. Ja sam je koristio kada sam farbao kockicu pre par godina, istu vidjam i danas fabra je izuzetno postojana i kvalitetna.

glasurit , Spies Hecker , dupont , standox mislim sa nijednom od ovih neces pogrijesiti

Ma dunes to Dugom, samo ne vozis po kisi da se ne ispere i boli te uvo B) ... Glasurit radi jedan moj drugar i zadovoljan je postojanoscu boje, a cuo sam i da Dupont nije los.

DuPont nije los... jedan od najkvalitetnijih ako ne i najkvalitetniji, kao i PPG - MaxMeyer, Spies Hecker, Body...

dali ima neko ko se bavi time da moze orijentaciono napisati koji je cenovni rang ?

nebih ni najjeftiniju ,a nemam bas za najskuplju,znaci neka sredina,,,,ok kvalitet za normalnu cenu

Pitaj u farbari za cenovnik, pa onda izaberes u odnosu na cenu i kvalitet gde se uklapas.

Sign in to follow this  
Followers 0