M Paket I Za Dizelskog Kupea


Recommended Posts

Kupci nove BMW-ove serije 1 kupe odsada mogu kombinirati ekonomiènost dizelskih agregata sa sportskim izgledom zahvaljujuæi M paketu opreme. Iako je prvotno bio rezerviran iskljuèivo za najjaèu izvedbu 135i, M Sport paket dostupan je i za dizelske inaèice 120d i 123d.

Modifikacije ukljuèuju aero paket s doraðenim branicima i pragovima, 17-inène alu naplatke s niskoprofilnim gumama, a tu je i specijalno razvijeni sportski ovjes, dok se u unutrašnjosti istièu profilirana sjedala u kombinaciji kože i alcantare, te M obilježja na upravljaèu, ruèici mjenjaèa i kvakama na vratima.

Novi M Sport paket opreme po cijeni od prosjeènih 2500 eura upotpunjuje ponudu serije 1, a dodatno proširenje game oèekuje se slijedeæeg ljeta uvoðenjem kabrioletske inaèice.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ovo je GRESKA ljudi iz uprave!!! Nisu to smeli da dopuste!

Ja kontam da to moze da bude zbog prodaje, ali, ali...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...

jeste da je stara tema ali ne kapiram zasto se nekome dize kosa na glavi zato sto ima i za dizela m paket!

kao prvo ti dizeli idi dojaja ok 7 sekundi do sto pogotovo ovi iz novije generacije, voze se perfektno brzi su od 80 posto starijih benzinaca!

cak ja mislim ali to je neko moje misljenje da sa chipom 123d mize da se drzi i sa nekim starijim m!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

jeste da je stara tema ali ne kapiram zasto se nekome dize kosa na glavi zato sto ima i za dizela m paket!

kao prvo ti dizeli idi dojaja ok 7 sekundi do sto pogotovo ovi iz novije generacije, voze se perfektno brzi su od 80 posto starijih benzinaca!

cak ja mislim ali to je neko moje misljenje da sa chipom 123d mize da se drzi i sa nekim starijim m!

slazem se potpuno !!!

Link to post
Share on other sites