6-Series Coupe 2011.


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Uuuuuuu!! Ovo je perverzija!! Ako ovo bude nova setica, bice mi ispred trojke. Trenutna sestica mi nije toliko privlacna.

Nema da bude, vec je...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mnogo je dobar auto,ali moja velika kritika su prednji farovi. Eto samo to mi se ne svidja,mada bi mogao jos dodati ali za to nisam skroz siguran i komplet celu liniju automobila. Nekako mi je sav kao da gledam Passat CC za BMW znakom. Za farove su se mogli malo vise potruditi. Sad auto od napred izgleda kao nova sedmica,a e60 mi ima besnije farove. Zadnja svetla,enterijer,oblik "rostilja" i sve ostalo mi je pun pogodak. Voleo bi da mi neko komentarise moje misljenje.

Link to post
Share on other sites

Ma odvratna mamu im j***m govnari ne znaju auto da naprave,ne znaju ni bang and olufsen ozvucenje da stave,ukradose sve od VW j***m ih usta cobanska,ne bih je nikad kupio,od danas mrzim bmw i nikad vise necu da ga vozim

Link to post
Share on other sites

Ma odvratna mamu im j***m govnari ne znaju auto da naprave,ne znaju ni bang and olufsen ozvucenje da stave,ukradose sve od VW j***m ih usta cobanska,ne bih je nikad kupio,od danas mrzim bmw i nikad vise necu da ga vozim

Cek Miki jel ovo prozivka na moj komentar da podseca na PAssat CC ili si ozbiljan? Nemoj se tolko nervirati ipak je to bmw,kakav-takav. :)

Link to post
Share on other sites

Ja nikoga ne prozivam,a volim da se salim,a kada se salim onda pisem ili pricam ironicno,tako da ne volim kada neko pljuje po BMW kao da mi pljuje nekog bliznjeg,sve u svemu ne slazem se sa tobom da lici na pasata,i nikada ne bih mogao da kazem da su tako nisko pali,a drugo to sto pricas ima vise veze sa tvojim ukusom i bez veze je raspravljati o ukusu ili kako ko vidi auto.Nista licno to je tvoje misljenje,

...ja mislim da je mnogo kvalitetan auto i da pasat ne da nije blizu njega nego ga ja ne vidim nigde u vidokrugu :) :e30:

Link to post
Share on other sites

Ja nikoga ne prozivam,a volim da se salim,a kada se salim onda pisem ili pricam ironicno,tako da ne volim kada neko pljuje po BMW kao da mi pljuje nekog bliznjeg,sve u svemu ne slazem se sa tobom da lici na pasata,i nikada ne bih mogao da kazem da su tako nisko pali,a drugo to sto pricas ima vise veze sa tvojim ukusom i bez veze je raspravljati o ukusu ili kako ko vidi auto.Nista licno to je tvoje misljenje,

...ja mislim da je mnogo kvalitetan auto i da pasat ne da nije blizu njega nego ga ja ne vidim nigde u vidokrugu :) :e30:

Ja vozio Pasata pre BMW-a doduse ne CC. Ma i meni ne diraj BMW i dobri smo. Pozz

Link to post
Share on other sites