Sign in to follow this  
Followers 0
giga

polovne gume

9 posts in this topic

trebaju mi 4 gume 195.55 ili 60.15 ili 205.55 ili 60.15,dali ima neko ili gde moze jeftimo da se nadje

trebaju mi 4 gume 195.55 ili 60.15 ili 205.55 ili 60.15,dali ima neko ili gde moze jeftimo da se nadje

ne stedi na gumama,kupi nove ;)

da moze da kupi nove verovatno bi ih kupio ne bi trazio polovne

imam jos dosta stvari da odradim,polovne gume kao privremeno resenje,znam da je najbolje novo ali budzet mi nedozvoljava...

ma kupi nove gume nisu skupe.zbog polovnih sam hteo glavu da izgubim.uzmi savine gume.topla preporuka nisu skupe a super su.ima kod mene firma koja uvozi gume i znatno su povoljniji od drugih.imaju servis i daju garanciju fabricku.montaza i balansiranje je besplatno,a i imaju punjenje azotom sto je super stvar.brzi su i veoma usluzni.ja sam moje savine platio3400 dinara po komadu(175/65r14)

nove naprijed uvjek a fine polovne nazad tj. ja tako radim uvjek na bmw ipak steta kidati nove gume a polovne se nadju za 20 eura soline za par mogu dva vikenda :pleasantry:

ma kupi nove gume nisu skupe.zbog polovnih sam hteo glavu da izgubim.uzmi savine gume.topla preporuka nisu skupe a super su.ima kod mene firma koja uvozi gume i znatno su povoljniji od drugih.imaju servis i daju garanciju fabricku.montaza i balansiranje je besplatno,a i imaju punjenje azotom sto je super stvar.brzi su i veoma usluzni.ja sam moje savine platio3400 dinara po komadu(175/65r14)

savine zimske 195/60/15 nešto malo preko 5000 komad extra duboke šare

Platicevo kod Sabca

022/451-019

Trifkovic Ruma(preporuka)

022/430-544

ako već kupuješ polovne platičevo definitivno nema šta nemaju i gume su dobre

Sign in to follow this  
Followers 0