Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, Delija said:

Previse para za Frankenstajna starog 10 godina.

Slažem se. Auto jeste prelep i urađen. Ali da se voza svaki dan, za pola godine nebi ličio uopšte na sebe.
Jbš ti auto koji stoji i samo stoji pa se provoza 1x mesečno ili ni toliko.

Link to post
Share on other sites

ja sam vozio e36 318i 92god sa tim m40 motorom(kais) 5 godina

uradio veliki servis sve komplet kad sam ga kupio i posle toga samo redovno ulje i filtere,5 godina na benzin i plin,samo sam jos jednom zamenio svecice,sluzio me ko faraona

bez kvarova i potrosnje ulja,ali bukvalno

Link to post
Share on other sites

Isto, m40, kod mene presao 120000km, od toga 80000km na plinu. Meni je trosio 9l plina sekvent, vecinom otovoren put, tako da sam bio zadovoljan i s tim. Na 40000km kais menjan, na 80000km kais i roleri spaner, nista drugo oko motora. jedino sto su se culi hidro podizaci, sto ti kazu to im je boljka. Meni je trosio pola litre ulja  na 6000km, na toliko sam mu menjao ulje, 10w40 polusintetika. A kazu da je m43 dosta bolji motor,e sad ko ce ga znati, sve zavisi na sta naletis :)

Link to post
Share on other sites

I ja sam ga vozio do skoro. I to meni je bio obican plin. Potrosnja 12-13 gradske i 9-9.5 l otvoreno. Trosio mi malo manje od pola litra na 5000 km,i to sipano 5w30 ulje. Osim redovnog servisa nikad nista na motoru radjeno. Po meni izuzetno zahvalan agregat.

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Stefan L. said:

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8576219/bmw-330-dizel a eo ga i 330d nije los, zapravo na slikama 5 

Bio sam da ga vidim..Izdaleka lep, kad se priblizi, izgreban kao da su ga celicnim cetkama prali..Zamajac los, zadnja klupa pohabana, naslon za glavu iscepan, fali tapacir b stuba i jos neke stvari, nemogu da se setim..Sve u svemu, nije kao na slikama..

Link to post
Share on other sites