Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 hours ago, Malibimmer said:

Ovaj zlatni se vrti vec neko vreme kao sto znamo, a ovaj beli novina neka na oglasima. :) 

Lep, lep.. Sve zajedno sa ovim usisom na haubi, moze da prodje. :D 

Sa kojim usisom?to je fabricki

Link to post
Share on other sites

to ti je fabricki bro :) zlatni smo probali pre kupovine crvenog i nije dobar. ima problem sa smg. a i vidi se po slikama dastoji netaknut posle nas jer je u toku probne voznje guma otisla haha :)

a i ko ne zna, zlatni ima toliko losu istoriju da jos uvek postoje slike negde po fejsovima i ostalim blogovima da se vidi o cemu je rec

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, 777.boban said:

Sa kojim usisom?to je fabricki

 

5 hours ago, Stefan L. said:

to ti je fabricki bro :) zlatni smo probali pre kupovine crvenog i nije dobar. ima problem sa smg. a i vidi se po slikama dastoji netaknut posle nas jer je u toku probne voznje guma otisla haha :)

a i ko ne zna, zlatni ima toliko losu istoriju da jos uvek postoje slike negde po fejsovima i ostalim blogovima da se vidi o cemu je rec

 

U redu, moja greska. :) 

Malo me podseca na NFS igricu sa tim fabrickim usisom, ali svejedno mi izgleda full (nisam smeo da kazem jer sam pomislio da nije fabricka hauba). :D 

Samo sam cuo neke glasine za taj zlatni, da je los, zaista ne znam nista o njemu, sem da sam ga spazio na ulici u Bg, negde pre otprilike 2 god, prilicno sam siguran da je to taj m3 bio. Steta. 

Evo jedan zanimljiv E34

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9328290/bmw-520-bmw-525-reg-na-20

 

p.s. onaj sto prodaje golfa 2 tdi za 5,000 , kakav ludjak majko hahahahha 

Link to post
Share on other sites

Тај зелени је одличан...видео сам га неколико пута,мислим да је то тај....није као мој 1,6 па да не може узбрдо али му нису ни поцепане кадице и браници нису огуљени и како ми изгледа није падао са мостааа...имао је још један у граду зелени,ББС точкови исто утегнут као овај,једно време сам био убеђен да је један исти али није изгледааа

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Stefan L. said:

verovatno nigde zbog cene

Тај зелени и коцка 325их су убедљиво најбољи који сам видеооо,на страну хвалисања са форума...коцку сам загледао детаљно овог зеленог нисам,коцка за своје године убија....

Link to post
Share on other sites