Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 hours ago, castor said:

2x 8x18J i 2x 8x8.5J

Ispravka mala samo da budemo precizni. U pitanju je 2x 8J i 2x 8.5J od 18 cola i jedne i druge. Raspar za 225 i 255 komplet.

Sad tek primjetih da nisam dobro napisao, pa da ispravim.

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, castor said:

Ispravka mala samo da budemo precizni. U pitanju je 2x 8J i 2x 8.5J od 18 cola i jedne i druge. Raspar za 225 i 255 komplet.

Sad tek primjetih da nisam dobro napisao, pa da ispravim.

ja sam skoro prodao te felne za 400e 

Link to post
Share on other sites

Išao sam da vidim ovaj X3.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7418434/bmw-x3-20-d-4x4

Neispravno: plivajući, turbo, panorama krov i ona navlaka ispod nje se ne otvara. Panorama se kaže počne otvarati i onda stane.

Daju odma 800 evra popusta zbog toga. Možda može još niže.

Kažu da je verovatno 800 evra dovoljno da se zameni, plivajući, kvačilo i remontuje turbo.

Pa ako neko vidi računicu neka pogleda...

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Delija said:

To su oni cuveni oglasi postavljeni zbog mira u kuci (iliti zene) :D

Upravo sam to hteo da napišem :D Verovatno ga smara žena što ga drži u izlogu, pa kao evo ženo, stavio sam ga u oglase a niko ne zove! :D 

Link to post
Share on other sites

Ako se dobro secam, auto je od jednog naseg starog forumasa. Video sam ga u Bg par puta, ne znam da li je brzi ili lepsi. A zvuk, haos. Ja sam mislio da motor krece sa semafora. 

Elem, to je 320is bio, mali m, cenu necu da komentarisem, a vlasniku zavidim.

Link to post
Share on other sites

Cena nije za komentarisanje.... Sto je mnogo mnogo je, ali kapiram da covek hoce da je da samo za nerealne pare, nekome ko hoce "kljuc u ruke" a ima mnogo para. Ovako nesto moze sigurno daleko jeftinije da se napravi, a postoje ljudi kao sto je KLINIK koji imaju kapacitet za to. 

Link to post
Share on other sites

Moze da se napravi, naravno da moze. Samo imas par sitnica da resis, skoljku od 320is, motor iz m5 (koji ces da legalizujes u kocki, al na kurovdan jer ima nov zakon), pa mt2 branici koje sad em ne mozes da nadjes, a kad nadjes ljudi traze 1500e. Enterijer vidis kakav je, nije se stedelo, felne...pa recimo da nisu sirotinjske. E onda nadjes ko ce to kvalitetno da ti uradi, a imas mozda 5 ljudi u Srbiji da znaju i hoce. Smem da garantujem da ne bi zavrsio pricu bez 20.000 eura. A da nadjes sve te delove i auto za osnovu ti treba 2 godine. Auto je bio i pre na oglasima, oko 15 soma je cena bila. Mozda neko zna istoriju ove kocke pa da nas bolje informise jer je bas zanimljiv auto.

Link to post
Share on other sites

mnogo para kocka, ja sam je vidjao proslo leto cini mi se da je bilo proslo a ne pretproslo dosta cesto na banovom b. auto ide i vristi za sve novce, ali nikad ne bih dao te pare za njega. Divim se onima koji bi iskesirali!

Link to post
Share on other sites