Recommended Posts

lep je ovaj noviji ko stelt je, imao sam ja akorda type s 2005 god model pre ovog, prelep auto a i dobar, prodao ga jer me je zasitio posle godinu ipo dana, sada takav primerak ne mogu naci na oglasima mesecima. Ne znam sta cu, polako pocinju glavobolje. Sacekacu jos neko vreme da odu cene dole, ako uspem uopste da se strpim jer tesko je :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto se tice Seat Leon Cupra mislim da je enterijer blago receno smesan, kao da je auto iz 90ih i to neki nizi segment, onako sastavljen cisto da postoji... Dok je spolja druga prica, al opet stvar ukusa...

Inace neki raspored vozila koje si izabrao bi bio A6, E60, A3, BMW 1 pa na kraju golf, al opet ko mene pita :D ti kupujes auto, inace isto bih ti rekao kao i @dredger za 1.9 i 2.0 motor... Pricam iz iskustva jer sam za godinu ipo dana sa 2.0 i 1.9 motorima zgazio preko 150000 km

 

Link to post
Share on other sites

Nisam protivnik VW, lep je to autic, malo je prost pozadi al i dalje lep i cini mi se malo precenjen :D Al na 2.0 140 konja smo redovono imali nekih problema i to na par vozila... uglavnom problem sa menjacem... a i jednostavno od ovih ponudjenih nekako mi on ne spada u tu grupu :D Vidjao sam neke aftermarket stopove za golf 5, crna stop sa LEDom, izgleda stvrano dobro iako sam protivnik aftermarketa

Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovakav model redak, Retko koji ima M haubu, grilove sa strane, jedino rubovi da se prosire pa da bude lepa kopija M3 :D

Imao sam M43 u Kompaktu E36, doduse tu je bio M43TUB19 sa 105hp, iskreno auto nista specijalno...Ne trosi nesto puno, al ni ne ide, zivahan je na nizim obrtajima i to je to... U principu auto za neku normalnu voznju, al kao sto kazes bez dobrog sestaka nista :D 

@Stefan L. Nego kad smo dvocevke ima li gde da se nabavi po nekoj iole normalnoj ceni a da ne moram da se mucim oko ugradnje

Link to post
Share on other sites
Od nekoga ovdje?

 

 

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9915695/bmw-318-m-paket-jedinstven

 

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

 

 

 

 

E da... prodajem auto [emoji23]

Nisam hteo samo da kacim dvocevku,nego hocu komplet auspuh da radim,tako da bice i toga.

 

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
On 8/1/2017 at 11:27 PM, Stefan L. said:

neki 944 :P

El ima za brata garagana neki GSI;)

zli jezici pricaju da je zadnja serija te ciganije u mali dzepić stavljala 325. 

Francuska vlada skoro je najavila potpuni prestanak proizvodnje automobila sa motorima sa unutradnjim sagorevanjem do 2025, prva ekonomija Evrope jos uvek ćuti. Mozda je pravo vreme da se prestrojite na neku "formulu e"

Link to post
Share on other sites

Kod GM na forumu pre vise od 4 god.  bilo je 90% benzinaca,  70% kvarova bilo je uzrokovano plinom.  Na jedan pomen druge marke auta dobijes ban ko vrata.  Ovde je dizel lobi najjaci,  koreni ko zna gde zagubljeni, ali atmosfera opustena,  standard švedski,  a i srbski ali malo redje. 

Link to post
Share on other sites

Jedino ako je stavljen turbo naknadno jer je benzinac

A neka me neko ispravi ako gresim al mislim da je ovaj mali nastupao u Cacku na driftu sa slicnim e46 kupe, samo je taj radjen u Bugarskoj... Mali ima oko 16 godina i mislim da ni 1 krug nije odvezao kako treba, a njegov cale je tad i spomenuo da imaju jos jednog daily e46 kupe

Link to post
Share on other sites