Recommended Posts

Samo turci da nas izvuku sa delovima jer ce i delove da ukinu, a dizelke ce da zabrane u pojedinim gradovima Nemačke od naredne godine.  Pre par godina sam cuo da u nekim gradskim zonama u Svabiji samo euro 4 itd se vozi,  nije zezanje,  pogotovu sto su ovi nasi na prst...  sa Evropom. Tako je bilo i za gej paradu, eto nam ga sad. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danska prednjači u tome, i Holandija ... ali to su uređene zemlje gde ti lični automobil maltene i ne treba (da ne kažem, postoji alternativa). Ja trenutno, sa našim uslovima javnog saobraćaja (radim u NS a živim u Beogradu) ne vidim da imam alternativu. Bus očajno, a voz da ni ne spominjem ... Samo u Srbiji neko ko pravi raspored vožnje, može da ukalkuliše da voz ide u 16:05 sa stance pa sledeći da je u 16:45 :). Za koga ga prave da mi je znati (isto tako i za radno vreme do 17, jedino da radiš na Ž Stanici :D

Link to post
Share on other sites

Necu ni da otvaram taj link, ali po ceni znam o kom se autu radi i mislim da je taj auto odavde sa foruma...

Ne kontam ljudi kao sredjuju auto za sebe i tako to... tek sto ga srede i poksavaju da ga prodaju i zarade. 

3200.. previse novca za ovde, mada ne kazem da ne treba ceniti svoj trud i rad itd itd. Kako god, srecno sa prodajom. 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Uzicanin said:

Al kad napisu "Klima radi"...

to da ti skrene paznju da nesto drugo ne radi kao npr kod ovog glavna stvar ona u sto svi bulje i drkaju dzojstik.. spolja i nije lose ali unutra ajoj.. sve pocrnelo kao da su ga vozili mehanicari. Umoran jako

Link to post
Share on other sites

 

26 minutes ago, Stefan L. said:

to da ti skrene paznju da nesto drugo ne radi kao npr kod ovog glavna stvar ona u sto svi bulje i drkaju dzojstik.. spolja i nije lose ali unutra ajoj.. sve pocrnelo kao da su ga vozili mehanicari. Umoran jako

Pa zar ni dubinsko ne moze da pomogne? Tj valjda su probali time da ga iole srede, za ovakvu opremu ovo je smesna cena, mislim da tu jos nesto ne stima 

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Stefan L. said:

Sta sam ti ja rekao, dzbe si se vozio do vrcina :) Inace je ovaj drug sto je gledao taj na kraju izvadio 8 soma i kupio dobar 535d, crni m paket (pakovan) bio je na oglasima.

Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, LWFtheDJ said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10597658/bmw-320

Što se nije ovaj prodao još, dugo je na oglasima, jel ga zna neko?

Izgleda pristojno bar meni? 2.0 kupe jbg :)

Pa retko ko kod nas hoce da da te pare za stariji auto, pogotovo sto misle da za 1000e moze da se kupi "isti" ovakav, eventualno druge boje...

21 minutes ago, Djoksa530i said:

Sta sam ti ja rekao, dzbe si se vozio do vrcina :) Inace je ovaj drug sto je gledao taj na kraju izvadio 8 soma i kupio dobar 535d, crni m paket (pakovan) bio je na oglasima.

8000e je realna cena za dobar E60, neko moje misljenje, a zelja mi je da se provozam u 535D, jos ako ima lep remap... :D

Link to post
Share on other sites

ne zalecite se ni za jedan automobil koji vam se svidi na oglasima, cene su pale a tek ce da padnu do nove godine. 

Djokso morao sam da odem da se uverim, auto je stvarno tezak les, na slikama nije bio ni blizu ovog sto sam video, mogu ti reci da se nisam mnogo ni razocarao jer sam osetio da nesto ne valja. :) 

Onaj CL 500 orange sa oglasa je strasan auto, znam sta pricam, vlasnik je u ozbiljnom biznisu, ali nebitno sad. Takav auto treba kupiti tj od takvih ljudi, na zalost preskup je za odrzavanje i nase uslove. Kad je neko 17 godina vlasnik auta, sve radjeno na vreme, reg ful sekvent ful.. sta da ti pricam. O boji da ne govorim koliko je kostala, kad sam cuo cenu...

Link to post
Share on other sites