Recommended Posts

On 12.8.2017. at 0:29 PM, Stefan L. said:

Ovaj je prodavao Gold Car Paraćin auto plac. Prodat 27/28og marta prošle godine. Ja hteo da ga pogledam. Stigao im je tad još jedan bez mf volana i još nekih sitnica i završio je u Soko banji. :)

WvObrjh.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Famozni N42 motor... Ja i dalje ne znam da li je taj motor los ili dobar, dosta njih kuka da je trom, da trosi dosta ulja....dok neki tvrde da trosi 200g ulja i da ide sasvim lepo... Ja sam hteo da pazarim E46 sa ovakvim motorom, al nisam nasao nista da mi se svidja za nekih 5000e a da mi neko garantuje da trosi manje od 1l ulja

Link to post
Share on other sites

Ja baš vozim trojku sa tim motorom...Što se ulja tiče moj dođe od maximuma do minimuma (ne baš 100% precizno ali tu je negde iznad minimuma) za godinu dana (9-10k). Sad da li način vožnje ima veze sa tim ne znam, ali ja ga bogami i ne štedim i 80% vožnje mi je lokal. Troši mi ulje isto kao 147 1.6ts, nikakvu razliku nisam primetio.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, filip11314 said:

Ovaj je prodavao Gold Car Paraćin auto plac. Prodat 27/28og marta prošle godine. Ja hteo da ga pogledam. Stigao im je tad još jedan bez mf volana i još nekih sitnica i završio je u Soko banji. :)

WvObrjh.jpg

znam. mislim znam gotovo svaki kupe sa oglasa koji se prodavao unazad 3-4 godine, neki se jos prodaju :) ovaj 318 posto je swiss u pitanju kapiram da je dobro sacuvan. 

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, dredger said:

Mozemo da pricamo sta hocemo, taj e39 je odlican. 

Ne osporavam ja da on dobro izgleda, kakav je mehanicki ne znam... Samo pricam za pocepano sediste koje se prikriva, a uz to opis da je salonsko stanje... Ne bih se ja bunio ni malo da je moj :D

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Stefan L. said:

jel ima neki 540i u bg da se prodaje jel zna neko, da nije les

Vidi sa bmw520ibgd jel na prodaju 540i sto je bio njegov. Taj je bio prelep, siv, m paket, automatik...

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Malibimmer said:

@Stefane jel ovo moze da udje u uzi izbor :D , 11k nikad jeftiniji nije bio:) , mada nazalost.. reg bas dere 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10252209/bmw-m3-hard-top

znam auto od ranije, znam vlasnika koji ga je do nedavno vozio, nije se nesto zalio na njega, sad ne znam, nisam seo pa se provozao. Ne vredi tu lovu, kacio sam ranije jedan crni

sa smg menjacem i delovima karbona unutra prodat za 9 ili 10 000e i to pre godinu ipo dana. Skup je taj auto za odrzavanje, vidim po drugaru koji ga ima.

 

49 minutes ago, dredger said:

Vidi sa bmw520ibgd jel na prodaju 540i sto je bio njegov. Taj je bio prelep, siv, m paket, automatik...

taj je u Nisu, bio je ok dok je bio kod Vlade, posle je zveknut u Nisu pa su ga popravljali, i imao je problema sa rashladnim sistemom i temperaturom. A i driftovali su sa njim tako da :)

Link to post
Share on other sites