e34 520i 1990.GOD.


Recommended Posts

wow...ovo stvarno izgleda kao da je juce iz fabrike izaslo. U zdravlju da ga vozis pa jos bolji da promenis.

Predlog: Skini SRB nalepnicu i promeni patosnice,stavi neke nove crne.

Burazeru, ti bas nisi citao sta smo gore sve kuckali! :)

Hvala puno, auto doterujem sutra ujutru, pa cemo videti.. Dobija nove patosnice na prolece, a nalepnicu skidam cim ga doteram( napisao sam jedno 5x to) ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali i to sto kazes Tomo, bolje da uzmem lepo nove i da imam ove u rezervi, ili ako nekom bas budu trebali, pa cu ih pokloniti.

to sam i ja uradio :)

Link to post
Share on other sites

reci cu ti sve. prvo uzmi auto, zovi da castis pa cu ti sve ispricati i uputiti te kako i gde treba sta.

Skuplja pita od tepsije? :)

Dobro.. javljam vam se sutra! Idemo oko 8 na Zemun da parim dzukca, pa posle po auto, treba da stignem do 12 da odradim punomoc..

Link to post
Share on other sites

A palite nastrani fanatici!! :) Nisam skontao odma.. Bolje mislite sta cete da mi poklonite za auto, nego sto me zajebavate kako karam sarplaninca!! :P

Link to post
Share on other sites

Ljudi, imam 2 jednostavna pitanja- Jel moj auto treba da ima shuspleh odozdo, odnosno jel ima zastitni lim/plastiku ispod motora ili je odole skroz otvoren?.. I kolike jacine treba da bude akumulator? (Ugradjen je neki ne fabricki BOSCH-ov, i dosta je manji od onog kucista koje je predvidjeno za akumulator, ja predpostavljam da je to zato sto je fabricki u to vr.bio mnogo veci, iste jacine, ALI jako mi je bitno da bude odgovarajuci)

Hvala u napred na odg.

P.S. Slikice uskoro, cim se prolepsa vreme!! ;)

Link to post
Share on other sites

Treba da ima suspleh odozdo. Kod mene na petici je iz dva dela koja se nezavisno skidaju. Tako je verovatno i kod drugih. A sto se tice akumulatora, najslabiji za peticu je ja mislim 50 ampera, e sad sto vise auto ima kubika a i opreme, tj. potrosaca srazmerno se ugradjivao i veci tj, jaci akumulator, konkretno za tvoj model je raspon od 50-75 ampera. Imajuci to u vidu, zato je i ostavljen prostor za veci akumulator, npr, hoces da ubacis dizel motor i gde da stavis akumulator od skoro 100 ampera koji je skoro duplo veci od obicnog?

Link to post
Share on other sites

E do qrca.. Nemam suspleh.. To cu morati da nabavim.. A pravo da ti kazem nisam ni zagledao koliko je ampera(jer radi i pali bez frke), samo mi bilo cudno sto je duplo manji od kucista. A mrzi me sad da otvaram tako da zagledam po ovoj susnezici, a i moram uskoro u 3.smenu!! 3:-)

Hvala na odgovorima, sad mi preostaje da vijam ove e34-ke sto rasturaju..

Link to post
Share on other sites

za tvoj je dosta oko 70ampera akumulator. 65-70. koliko je tvoj ampera?

trebalo bi da ima suspleh skroz ispod prednjice auta. plastican je, crn.

Brate akumulator mi je 45 Ah !! Moram to pazariti obavezno(neki nov od 60-70 Ah).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.