DANKO d.o.o. - gume i felne


Recommended Posts

DANKO d.o.o.

Firma postoji od 1996. godine i unazad svo to vreme smo se trudili da usavršimo znanje i umeće, proširimo asortiman i upotpunimo našu ponudu na tržištu.Tako smo i postigli zavidan nivo (dosta veći nego na početku) u kvalitetu usluga, asortimanu robe kako guma tako i felni kao i odredjene dodatne opreme.

Ono sto mi radimo je u stvari kompletna usluga oko točkova vaseg "ljubimca na točkovima". Nudimo naravno i kompletne vulkanizerske usluge.Vršimo prodaju polovnih guma iz uvoza u svim dimenzijama i to u tri nivoa kvaliteta, tako da nudimo gume za svačiji dzep.

Takodje nudimo i nove gume renomiranih svetskih proizvodjača kao i onih manje poznatih. To sto su manje poznati ne mora da znači da zaostaju u kvalitetu u tolikoj meri jer je tehnologija napredovala i u mnogim "zaostalim" zemljama, ali uglavnom pod patronatom razvijenih kompanija. To znači da bez obzira koliko nepoznata kompanija bila, ona radi pod patronatom poznatog giganta u ovoj oblasti i samim tim mora da zadovolji odredjeni kvalitet koji je sasvim dovoljan za većinu korisnika t.j. automobila.

Zato imajte poverenje u stručnjake firme "Gume Felne Danko" i ukoliko niste sigurni u izbor gume, prepustite nama da uklopimo najbolji mogući kvalitet sa Vašim načinom vožnje i naravno Vašoj platežnoj moći.

web: www.gumefelnedanko.rs

Adresa: Batajnicki Drum 1, Cara Dusana 215, Zemun

Telefon: 011/316-50-98

Popust na delove 5-30%

Popust na usluge 10-20%

Popust se ostvaruje sa važećom članskom kartom BMW Fan Club-a.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U petak 10 decembra sam kod Danka u Zemunu pazario 4 celicne felne (ove godine ukupno 8 felni). Na moje pitanje za popust, ne pitajuci za karticu dobio sam odgovor NE !

PS

Kasnije sam pazario u BMW LINE gde mi je Kale bez kartice dao lep popust.

Sve pohvale za poslovnost i ljubaznost ljudi u BMW LINE!

Link to post
Share on other sites

Danas sam se cuo sa Dankom izvinjava ti se i kaze da na celicne felne nema popust

zbog veoma male marze.

I jos je rekao da si njega ili brata (Dejan) trazio napravili bi ti nekakav popust.

Zamolio je da ga potrazis sledeci put kad odes kod njih da ti se licno izvini i revansira u vidu nekog poklona ili slicnog.

Link to post
Share on other sites

sto da mu se izvinjava ako nije clan kluba?

U pravu si i sad ja to vidim, kako onda i da dobije popust kad nema karticu.

Link to post
Share on other sites

Zamolio bih sve osim hermes-a da ponovo pazljivo procitaju sta sam napisao ukljucujuci i post skriptum.

Dakle da rezimiramo.

Niko nista ne brka,radi se o tome da bi isti odgovor dobio i onaj sa karticom!

Link to post
Share on other sites

U petak 10 decembra sam kod Danka u Zemunu pazario 4 celicne felne (ove godine ukupno 8 felni). Na moje pitanje za popust, ne pitajuci za karticu dobio sam odgovor NE !

PS

Kasnije sam pazario u BMW LINE gde mi je Kale bez kartice dao lep popust.

Sve pohvale za poslovnost i ljubaznost ljudi u BMW LINE!

Tako je, al uz obećanje da će te koliko sutra uplatiti članarinu BMW Fan Kluba. Nadamo ste da ste ispoštovali naše poverenje.

Kale

Link to post
Share on other sites

Meni su Dankovi skupi i "kvalitetni" srafovi ostali u glavcini pre par godina kada sam uz kupovinu felni morao da kupim i njih..

Dva su nesretno zavrsila, jedan je do duse lakse izasao dok je drugi ostavio za sobom polomljenu ureznicu u sred navoja koju smo samo uz nevidjenu srecu izvadili, stetu nije priznao niti nadoknadio, sreca u nesreci je da me momak kod koga su me poslali od Danka nije ogilio, nego se sazalio i naplatio mi samo polomljenu ureznicu...

Sve srafove sam skinuo i bukvalno bacio u prvi kontejner, vratio fabricke za koje su mi rekli da nisu odgovarajuci jel nemaju dovoljan konus ni duzinu za te alu felne!

To je bilo sada vec davne 2005-te, posle navedenog dogadjaja..., moja prica sa tim servisom je zauvek zavrsena!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

pa sad, nije da zakeram ali mu i dalje u profilu ne pise da je drug clan.

Dosao sam na ovaj forum zbog viska slobodnog vremena,da mozda nesto naucim i nekome eventualno pomognem. Malo sam pregledao po postovima i doneo odluku da vas skupa sve napustim bas upravo zbog ovakvih clanova kao sto je ovaj. Gde i u sta si ti prijatelju "sprcao" 2000 postova. Nemoj brate da, ukoliko nekom ne mozes adekvatno pomoci, ono nepotrebno onda "srati". Koliko vidim cilj ti je bio da postanes bmw profesionalac. Konacno, ostvario si to. :lol:

Link to post
Share on other sites

nije nista problem... seri koliko oces po forumu i poprcavaj koga oces. al garisa iznad je savim lepo napisao... a ti tebra reci mi koliko si stekao poznanika, prijatelja, makar sa foruma. da se nadjes negde bilo gde u srbiji il okolo i zatreba ti neka pomoc, kome bi se mogao obratiti... ne verujem ikome... jer glavno ti je da svoje slobdno vreme provedes kenjajuci po forumu i zajebavajuci druge. al dobro bilo bi dosadno da nema takvih likova. samo napred i furaj svoj fazon

;)

Link to post
Share on other sites

hahaha

inace, sad si usrao temu. covek hoce da napusti forum a sad ce izostati paznja i otici ce neprimeceno.

Mada, ako je provodio vreme citajuci sta sam ja napisao, mozda i nije steta.

Link to post
Share on other sites