Recommended Posts

Danas, na moje veliko zadovoljstvo uparkirah jedan fini :e30: e30 327 u garazu, motor M20, 88god.

Imam mozda cak i previse planova za nju ali prvo cu skinuti plin, zadnji branik od e36 i prefarbati ovo sto je crveno u sivo.

Za pocetak jedna slicica cisto da se nagovesti o cemu se radi a sutra malo detaljnije.

DSC_0301.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cestitam..., sa zadovoljstvom da ga sredis i vozis!

Kad si vec spomenuo skidanje..., mozes i te felne da zamenis za neke propisne! ;)

Link to post
Share on other sites

Po kodu motora koji je 276KA u katalogu pise da je 2.7litre motronik 1.1. i da ima 129KS ali ja bi reko da ima vise, kako da utvrdim jel glava origi ili je budzena ta od 2.5 sa kojom konji idu na 200

Link to post
Share on other sites

lepa kolica:) da te lepo sluze,a sto se tice zadnjeg branika jako lepo mu stoji.mozda bi samo bilo lepo da se prepravi luk na braniku do tocka da lepse prati oblinu gume i da lepo nastaavi radijus koji se nastavlja od ruba

Link to post
Share on other sites

Po kodu motora koji je 276KA u katalogu pise da je 2.7litre motronik 1.1. i da ima 129KS ali ja bi reko da ima vise, kako da utvrdim jel glava origi ili je budzena ta od 2.5 sa kojom konji idu na 200

trbalo bi da pise na samoj glavi 2.5

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.