CD za navigaciju cele Evrope


Recommended Posts

Prijatelji mene interesuje gde mogu da nabavim najnovije mape za naravno originalnu navigaciju za moj X5.3.0d/2006... i naravno kruze price da piratski diskovi mogu da pokvare komjuter?????

Link to post
Share on other sites

Linkove ces dobiti na pv gde mozes skinuti nove mape evrope......A sto se tice kvarova kompijutera zbog piratckih diskova nema veze sa mozgom!Kvarovi se desavaju posle ne strucnog update-a samog softwera navigacionog kompijutera......Sto se mapa tice one ne izazivaju ama bas nikakve kvarove samo ih treba snimiti nerom po uputstvu kako bih ih nav kompijuter mogao procitati......

Sve ostalo je prazna prica.....

Link to post
Share on other sites

eee hvala... pokusacu... ja sam jednom nalazio neki link sa mapama ali skinem narezem kako su rekli i ... ne radi. ja bacim .... posle su mi pricali kao pazi moze da se zajebe komjuter ovo - ono i tako nisam vise ni pokusavao ja inace imam disk ali smao za zapadnu evropu (Road map europe High DVD 06-2) ali stara je i nema sve zemlje a ja dosta putujem u svakom slucaju hvala pokusacu...

Link to post
Share on other sites

Ljudi pricaju svasta.........Samo kad skines mape i dobijes Iso Sliku kao fajl snimi je sa nerom na nekom kvalitetnijem disku i nece biti nikakvih problema...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Hajde posalji i meni, ako imas jos neki link i za softver, jer sam skinuo neki sa americkog sajta, pa je isti promenio skin i sada mi u opste ne pokazuje opciju navigacije u osnovnom meni-ju.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

Prijatelji mene interesuje gde mogu da nabavim najnovije mape za srbiju naravno originalnu navigaciju za moj X5.3.0d/2006... i naravno kruze price da piratski diskovi mogu da pokvare komjuter?????

Link to post
Share on other sites

Napisi da li je bussines ili profesional. Imam je ja, skoro sam čoveku sa foruma ubacio DVD u E60 za ostalo na PM ili na 0692810355.

Link to post
Share on other sites

Prijatelji mene interesuje gde mogu da nabavim najnovije mape za naravno originalnu navigaciju za moj X5.3.0d/2006... i naravno kruze price da piratski diskovi mogu da pokvare komjuter?????

Link to post
Share on other sites

Prijatelji mene interesuje gde mogu da nabavim najnovije mape za srbiju naravno originalnu navigaciju za moj X5.3.0d/2006... i naravno kruze price da piratski diskovi mogu da pokvare komjuter?????

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 4 months later...