BMW E24 M635csi


Recommended Posts

BMW M635csi

Motor:

3453 ccm ,6 cilindara,24 ventila, 210 KW(286 KS) na 6500/min.Obrtni momenat 340Nm na 4500/min

Stepen kompresije 10,5:1

Menjac:

5 stepena prenosa sa sinhronom za hod u nazad.Diferencijal sa 25% spera

Max brzina 255 km/h

Ubrzanje od 0-100 km/h za 6,4s

Ubrzanje do 1km za 26.4s

Potrosnja u 5. stepenu prenosa

na 90km/h 7,8 l

na 120km/h 9,7 l

gradska 16,5 l

1013bigfw7.jpg

e24m635csi003ci6.jpg

e24m635csi005jo1.jpg

e24m635csi004gy7.jpg

e24m635csi006nt9.jpg

635ka1tl4.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bila jedna na karaburmi crna sa nekim ludachkim felnama u debelom minusu

miiiislim da je imala i neke kao spojlere

a koliko sam chuo vozio je lik koji drzi karburator servis ...valjda se zove Gavra

Link to post
Share on other sites

Jedan od najlepsih BMWa ikada. Pre mozda godinu dana bio sam u prilici da uzmem jedan ovakav. Lik ga je nudio za 2.500 E, '81 godiste cini mi se. Limarija je bila krpez, enterijer malo rasturen ali je zato motor bio parekselans.

Link to post
Share on other sites

Tjah... ko zna. Limarija zaista nije obecavala. Oba prednja krila su bila neka budzevina. Auto je verovatno pordat posto oglas nisam skoro video. Mozda sam se i mogao prevariti i uzeti ga, no ono sto me je odvratilo je extra skupa cena delova. Takvih u Srbiji malo ima.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

prelep je jedinstven... bas me zanima dali ima neki kod nas u nekoj garazi kojeg je vozio neki cica koji je nekad bio bmw manijak a drzi ga negde daleko od ociju javnosti .... mora da postoji negde.....ovakva sestica...

p.s. znam za skoro novog golfa 1 , golfa 2 , i 3 sa kilometrazom manjom od 20000 km dugo se ne voze ali za bmw jos nisam cuo ali mora imati negde...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Što se tiče mene nagledao sam se ovakvih slika :rolleyes: .,Odnosno imam jači imunitet :unsure: :D :D .Tako da nije ništa neobično,osim ako vidim ovakav primerak uživo.

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da 635csi ima jedan lik na Julinom brdu...ujak od mog ortaka.Pomenuo mi covek da ga cuva u garazi i samo ponekad izveze..

Nije mi dao cak ni da ga vidim... :D ;)

Asad ga prodaje koliko sam cuo... :) :) :( :( :( :( :( :( :(

Link to post
Share on other sites
Što se tiče mene nagledao sam se ovakvih slika :) .,Odnosno imam jači imunitet :D ;) :) .Tako da nije ništa neobično,osim ako vidim ovakav primerak uživo.

Ma idi,a mi ga prvi put vidimo

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Cini mi se da 635csi ima jedan lik na Julinom brdu...ujak od mog ortaka.Pomenuo mi covek da ga cuva u garazi i samo ponekad izveze..

Nije mi dao cak ni da ga vidim... :angry: :angry:

Asad ga prodaje koliko sam cuo... :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jel se zna sta je sa tim autom, prodaje se ili ne?

Link to post
Share on other sites