POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum


Recommended Posts

Instaliras dodatak "Ad block" u pretrazivac koji koristis i neces videti reklame ni na jednom forumu ili sajtu. Besplatan a veoma koristan dodatak pretrazivacu. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mogu samo da pohvalim ovaj forum.Ne posedujem trenutno Bmw,i ako se jedan vozi u mojoj porodici.Hteo bih da postavim nekoliko pitanja vezana za moj auto,ako je to moguce,a pitanja su vezana za neke stvari koje su uglavnom iste za sve automobile.Gde da postavim pitanje? Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Iako sam od skoro clan kluba, povrsno sam pratio forum odavno, u zadnje vreme je bas zamro. Cini mi se da je zbog manjaka ljudi u upravi i moderatora. Pravi se puno tema gde im nije mesto. Mislim da bi ovde dobro dosla ozbiljnija reorganizacija :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

sta je se desavalo sa forumom u proteklom periodu?neka greska do domena ili cega vec, .com  nije radilo ali na .rs a isti naziv je neki drugi forum koji je jako slican ovom.cak mislim da sam pre 6-7god i bio clan dok ga nisu ugasili

Link to post
Share on other sites

I mene isto interesuje sta se desavalo s forumom? Nasao sam i ja taj drugi forum, taj je bas bzvz. Mada vidim da ima i tamo kola i clanova sa ovog "naseg" foruma

Link to post
Share on other sites

Ja mislio da samo mi Alfisti imamo vise klubova, podklubova ili cega vec :D

 

 

Link to post
Share on other sites

Brate, nemam bmw vec 7 godina, imam alfu i stila. A samo ovaj forum bas pratim. Dopala mi se ekipa ovde, pre je bilo bas zezanje. I garaza mi je simpa, ali nije to to. Zao mi je sto vise nema na forumu 325ix, neponovljivi komentari. Od jednom se ekipa rasula, ne znam razlog.

Link to post
Share on other sites

Da ne idemo u offtopic... Ali ne mogu da ne prokomentarisem tvoj post.

@dredger Eto vidis, kod mene je obrnut slucaj. Nemam vise Alfu, imam BMW, ali zahvaljujuci toj Alfi sam stekao mnogo dragih prijatelja. Nedavno sam zahtevao da mi se ukine administratorski status na Alfisti.rs i da se u upravni odbor kluba umesto mene dovede neko nov, mlad i pun entuzijazma. Neko ko trenutno ima Alfu. Mogu ja da budem samo Alfista u dusi, ali ne i realno ;) Svakako, ostajem sa svojim dragim prijatejlima, ici cu na njihova okupljanja, bice jos puno piva, pomfrita, cevapa itd. sa njima, ostajem aktivni clan kluba, ali ne sa administratorskim ovlascenjima i ne kao clan upravnog odbora.

Tacno je to sto si primetio za forum. Interesovanje je opalo (verujem), ali to ne vazi samo za ovaj forum, to vazi za sve forume generalno jer su drustvene mreze preuzele ulogu foruma i smanjile njihov uticaj. Ipak... Ja sam za forume i prednost dajem forumima. Drugaciji je nacin komunikacije, razmena iskustava, saveti... FB nema takav vid komunikacije i nikada nece imati. Nadam se da ce i drugi to uvideti pa ponovo postati aktivniji na forumima.

Posebno su u problemu usko specijalizovani forumi (VW, BMW, Alfa, Fiat-Lancia...) jer su usko ograniceni na jednog proizvodjaca. Opsti auto forumi lakse plivaju jer je veci broj potencijalnih interesenata. VW-u je nesto lakse zato sto svaka susa danas vozi VW. Renault takodje... Pogledaj procenat tih automobila na ulici. Alfine forume drzi nekako 147 iako je to model koji je ubio duh Alfizma... Ne kupuju ga ovde zato sto to vole, vec zato sto je jeftin, a dobar. Sve vise me podseca na fenomen Golfa...

Da ne duzim vise... Posto je tema PREDLOZI, predlozicu nesto da se malo operem za ovoliko offtopicarenje :)

Lepo bi bilo da se poveca broj i izbor smajlija. Smajlici inspirisani BMW-om ne postoje na forumu a mislim da bi itekako dobro dosli ;)

 

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Moze li neko da potvrdi da mu radi forum preko tapatalka ... Od danas ne mogu da se logujem na forum preko tapatalka. Preko browsera sve radi.

Update aplikacije ne pomaze.

Ostali forumi koje pratim rade bez problema ... :(

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...