Sign in to follow this  
Followers 0
Nikola 320d

Problem bosch pumpa

4 posts in this topic

Pre nekoliko dana sam putovao za Novi Sad i uzivao u voznji bmw-a 320d 2000 god, i odjennom on se nije slozio sa tim. Pri brzini od 90 km na cas sam dao gas da obidjem auto, dobio je malo gasa i utihnuo. Dok sam ga slepao do Novog Sada probao sam da ga upalim u voznji, upali ali drzi ler na 400 obrtaja i nece da primi dalje gas a potrosnja 10 litara, isao sam od majstora do majstora i svi mi kazu pumpa. Istu noc sam sam uhvatio da ga proveravam u servisu, dobija gorivo u filter, dobija gorivo na dizne. Cak sam dobio i jedno objasnjenje da je mozda jedna dizna ostala otvorena pa zbog nje ostale dizne ne dobijaju dobar pritisak. Molim vas za pomoc posto sam dobio informacije o remontu pumpe gde su cene astronomske. Unapred zahvalan.

Po izgledu je pumpa jbga, i meni su bili slicni simptomi, nadji dobrog majstora da sigurno znas sta je. Ako je pumpa, pravac Sabac kod Ilije Burina, nije skup, a dobro radi( nije reklama)

Pumpa popravljena, otisla mi eletronika u pumpi, kvar me izasao ravno 500 E kod majstora Vilic u Novom Sadu, ostalo mi je jos dizne da odradim kad budem imao para iako za sad nemam poblema sa njima i onda sam miran 5 god. makar sto se tice motora.

ma to je dizel...ustedeces ti to kroz par hiljada kilometara

Sign in to follow this  
Followers 0