Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da, te 9J su retke u p.m.

Nego... A? A? :prankster2:

13218526115_debaede930_z.jpg

uuuhhh. :) Odlicno izgledaju ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bio sam na odmoru pa sam imao vremena da trosim, zamenjene sve zabice u autu i na onim zastitama oko brisaca itd. Brdo zabica je falilo, dosta polomljeno a i par srafova je falilo... Malo smo prljavi ali sta da se radi :P

img9277.jpg

img9282.jpg

img9651.jpg

20140506183841.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sto bi bila tajna :)

Plocice su ti 4.273 din i jos 272 din ako treba kablic da menjas. A diskovi su 9.376 din, ali to su sirine 28mm, od V8, ako ti trebaju za sestaka oni su 22mm i nesto su jeftiniji. Plocice su iste i za jedan i za drugi.

Link to post
Share on other sites

Gde bre nadje tako jeftino te plocice, ja kad sam trebao da ih menjam samo sam na jednom mestu nasao ovde u Kg-U I TO MI TRAZILI 7 000..

U svakom slucaju nije to mnogo skupo s'obzirom na kvalitet, sad mora da ispadaju oci kad zakocis? :D

Link to post
Share on other sites

Hahahaa sad kocim lagano, dok to ne nalegne kako treba. Inace uzeo sam u BMW Line. I ja sam ovde na par mesta pitao, bmw line je bio najjeftiniji, a cene su isle od te pa sve do 6.200 din. Ti tvoji bas kidaju...

Link to post
Share on other sites

Ma sta ovi ovde su indijanci, na par mesta sam svracao ni ne znaju sta je to textar, a ovi sto kao znaju udarili cenu kao da su zlatne...

Nego posalji mi ti neki broj te radnje pa kad se skupe neki novci da porucim ja to, nadam se da moze tel da se poruci..

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da sam te i ja video danas u Kralja Milutina kod Slavije,izdaleka sam samo video ove M5 felne i zelenu boju,i odmah pomislio da je tvoj auto... :D

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Opasno izgleda, bas je smekerski. I mogu da primetim, ne samo kod tebe nego ovako, nase ove nove tablice jako lepo stoje na autu, bar se meni svidja. :D Ne vidim ih tu kao visak. :D

Link to post
Share on other sites

moracemo jednom na kafu, pa da i moj e34 malo poslikas ovako, idu ti slike :) inace trebalo bi da u utorak montiram diskove, pa javljam ako bude civljenja...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

^ Hvala! :D

Malo sam sredjivao auto opet, zamenjena donja ramena, nosac centralne spone i jos par sitnica.

Nazalost opet sam imao udes sa njim, blazi nego prosli put, izletela mi zena sa Hyundai i30, pravila polukruzno preko sina u Bulevaru i pravo izlete ispred mene. Bilo je pitanje da li u ivicnjak ili u nju. Auto je funkcionalno ok, ali krilo, hauba, branik i far nisu :(

No, ima i jos jedna lepa prinova, komplet novih Eibach Pro-Kit opruga.

13442563_10209014689986050_1521474558761

Link to post
Share on other sites