Recommended Posts

probacu da se igram malo :) a sta mu dodje ISO ? :D

Pojam ISO osetljivosti je preuzet od analognih aparata jer je u pitanju ISO osetljivost filma. Fotoosetljivi sloj na filmu može biti različitog nivoa osetljivosti na svetlost koja se izražava u ISO, ASA, DIN ili GOST jedinicama. Prva dva standarda su ekvivalentna i u upotrebi su na digitalnim fotoaparatima. Filmovima veće osetljivosti moguće je slikati u uslovima slabije osvetljenosti, ali se na tim fotografijama pojavljuje zrnasta struktura. Iako kod digitalnih fotoaparata nema filma, sličan efekat se javlja i kod njih. Povećavanjem ISO osetljivosti se u stvari pojačava signal koji dolazi sa CCD senzora, ali se isto tako pojačava i tzv. šum na fotografijama koji se javlja kao posledica nasumičnog kretanja elektrona kroz senzor. Zbog čega bi onda bilo ko povećavao ISO osetljivost? Kao što smo pomenuli, u uslovima slabijeg osvetljenja potrebna je duža ekspozicija, ali to povećava rizik od mrdanja fotoaparata i pravljenja mutne slike. Povećavanje ISO osetljivosti sa 50 na 100 prepoloviće potrebno trajanje ekspozicije, osetljivost od 200 smanjuje trajanje ekspozicije četiri puta i tako dalje. Na taj način je pri slabom osvetljenju moguće slikati objekat u pokretu bez blica, a da se on ne pojavi kao šarena fleka na fotografiji. Cena koja se pri tom plaća je povećan nivo šuma na fotografiji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Konacno stigle i druge felgen :tancxr9: :tancxr9: :tancxr9:

Artec Ms 17'

8J ET 15

10J ET 18

poliran falc

legle su kao budali samar,jos da uzmem bmw poklopce sutra i :thumbsup: :D i da se spusti prednji kraj jos

jebe me samo sto mi cese desna strana,dosta :( tako da cu morati sutra da stavljam gumene odbojnike na oprugu, na tu stranu...dok neresim to vise u k***c

mcxH7.jpg

AGOqn.jpg

nULsU.jpg

i2tvY.jpg

hOTEl.jpg

CQ0SQ.jpg

wAaRy.jpg

n8ogl.jpg

m9VYj.jpg

SJoNN.jpg

8hzYZ.jpg

APjm5.jpg

wxO76.jpg

Dc5tk.jpg

6aYVt.jpg

Link to post
Share on other sites

Uzivo su jos lepse,a na putu bolestttt...morao sam da ga dam drugaru da vozi da vidim kakav je laugh.giflaugh.gif

a valjda ce mi se posreciti i za opruge,muka mi vise od spustanja,al jbg idemo dalje

nego pade mi na pamet,da ofarbam srce u neku zlatnu, ili tak nest...al se plasim da ne ispadne ciganija

http://www.dodaj.rs/f/3I/YQ/1iNiAkVa/1/bbs-rs.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja bi tu samo stavio navucenu gumu i to je to :)

otom potom...sad ostaje ova guma 245/45 a i msm da bi sve ispod bilo bas mnogo razvuceno,za ove nase rupcage :)

koliko si ih platio ako nije tajna :) ?

nije,270 sa zadnjim gumama :)

Link to post
Share on other sites

eo neke kombinacija boja...hvala @marko25

prve dve nisu lose i mozda ljubicasta :) al nije to to...cas mi se svidja,cas mi je odvratno :lol: :lol:

tako da ostaje ovako kako jeste :thumbsup:

87685630.jpg

94764561.jpg

24802856.jpg

18632565.jpg

82304714.jpg

43552395.jpg

68374327.jpg

75669625.jpg

11164029.jpg

Link to post
Share on other sites

ljubicasta ti se dopada?

lepo ispoliraj felne a srce ostavi u sivo standard i gotovo, moje misljenje, kakve zute ljubicaste ili ostalo :acute:

sta "fali" crnoj?

02757585765393_lo.jpg

keskin_kt4_bp_2_550fo.jpg

Link to post
Share on other sites

Daj sliku hrom-crna kombinacija, malo bolje.

(bele i crvene ni slučajno)

nemoz bolje,ma kaki to :)

ljubicasta ti se dopada?

lepo ispoliraj felne a srce ostavi u sivo standard i gotovo, moje misljenje, kakve zute ljubicaste ili ostalo :acute:

sta "fali" crnoj?

hahaha,samo boja felni,sad su u modi te drecave boje felne laugh.gif al neide to na bmw,odustao sam,kao sto sam i reko

ostaje sivo i to je to...

a nzm, crna mnogo zatvara,ko da nema felne...jedino kad bi bile vece 19onda je to druga prica

Link to post
Share on other sites

:lol: Ma pusti što su u modi drečave ... ( i u čijoj to modi :lol: )

Ostavljaj hrom ili sive, gde ćeš na BMW drečave felne,

ima Bmw da se crkne od stida kada ostane na sam parkingu ! :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites