Recommended Posts

Ja znam odlicno sta mislim a ako i ti znas sta mislim , ti si onda vidovit .

Predji sa reči na dela, organizuj nesto umesto samo da pričaš. Na kraju krajeva ako ti je skupo da ides u Leskovac i ne mozes da se organizujes sa jos nekim ljudima da podelite troskove a ti onda sedi kuci i čekaj dok skup ne dodje u NS.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na proslom skupu u Leskovcu je svaki ucesnik dobio majcu ,nalepnicu i okvir za tablice sa imenom kluba... Pa malo li je... A i prisustvo stranaca govori nesto, a koliko vidim dolaze ponovo (govori jos vise)...

E sad ja prstom nisam mrdnuo oko organizacije ni proslog ni ovog skupa a realno niti cu... Ali treba dosta da se ceni cimanje pojedinih ljudi pre svega Kika... A ne da se zanoveta i kucka na tastaturi...

Nije organizovanje vece zajebancije samo pozvati par ortaka na pivo i reci im da operu kola :rolleyes: ...

Link to post
Share on other sites

Predji sa reči na dela, organizuj nesto umesto samo da pričaš. Na kraju krajeva ako ti je skupo da ides u Leskovac i ne mozes da se organizujes sa jos nekim ljudima da podelite troskove a ti onda sedi kuci i čekaj dok skup ne dodje u NS.

Dao sam predlog pre nego sto si ti poceo da sabotiras , a veruj mi da meni skup nije potreban da bih video nesto i da drkam posle . A zbog takvih kao sto si ti i nemoze nista normalno da se organizuje . Kako nisi rekao evo i ja cu nesto da uradim ako je potrebno .

Link to post
Share on other sites

Dao sam predlog pre nego sto si ti poceo da sabotiras , a veruj mi da meni skup nije potreban da bih video nesto i da drkam posle . A zbog takvih kao sto si ti i nemoze nista normalno da se organizuje . Kako nisi rekao evo i ja cu nesto da uradim ako je potrebno .

Evo da ne kazes da nista nisam uradio, dodji do Beograda i ja te gratis vodim za Leskovac na skup. Platicu i pivo

Link to post
Share on other sites

imas kupno 700km i 2500 putarine. znaci,

sa potrosnjom od 10 litara, da vozis normalno po auto putu, treba ti 70 litara goriva a to je 9500 + 2500 putarina i tamo nesto da jedes i pijes...mogao bi da se uklopis u 150 eura

Nadjes jos troje da podelite trosak i dodjes na 40-ak eura, sto i nije strasno :)

Link to post
Share on other sites

svi nesto pametujete ,nas klub ovo nas klub ono ,a u klub se uclanilo na prste da nabrojis. vi ostali ste ako se ne varam samo clanovi foruma.

Link to post
Share on other sites
' date='18 August 2011 - 03:28 PM' timestamp='1313673301' post='168596']

18.09. je skup, cekam samo jos jednu dozvolu i da zvanicno objavimo.

Odlicno, prethodne nedelje idem u Morovic na drzavno prvenstvo za nemacke ovcare, a posle na BMW skup, volim kada dve nedelje vezem lepe stvari.

Link to post
Share on other sites

svi nesto pametujete ,nas klub ovo nas klub ono ,a u klub se uclanilo na prste da nabrojis. vi ostali ste ako se ne varam samo clanovi foruma.

mozda vam je i godisnja pretplata skupa

nemojte da prozivate ljude....neumesno je...

....

Svako ima pravo da da predlog, da napravi svoju kalkulaciju...

Pojedinim komentarima ovde odbijate ljude koji ovo citaju...koji bi dosli ili pomogli..

ALI...

Sva sreca pa sam se licno uverila, jos pre par godina u Nisu, da je ekipa sa "Juzne pruge" izuzetno gostoprimljiva, organizovana, solidarna, ukratko fenomenalna...uzivanje je otici kod njih...Ko moze otici ce, ko ne moze - mozda ce dogodine...

Link to post
Share on other sites

svi nesto pametujete ,nas klub ovo nas klub ono ,a u klub se uclanilo na prste da nabrojis. vi ostali ste ako se ne varam samo clanovi foruma.

Izvinite za off, ali moram, moram da prokomentarisem ovo: Primera radi, ja sam iz Novog Sada, cemu meni uclanjenje u klub, sta meni znaci da dobijem popust od 20 % na usluge perionice u Nisu, ili 10% na delove u nekoj Bg radnji? Prvo, lepo je imati karticu za pokazivanje, hej ja sam deo bmw kluba, OK, ali drugo, originalne delove nabavljam polovne ili direkt iz svabije, trece Sta ce mi "usteda" od 20 dinara u perionici u koju nikad necu otici, iovako je red dati koji dinar baksisa momcima koji se potrude oko tvom ljubimca? NEMOJ me pogresno shvatiti, samo hocu da srusim tvoje, i misljenje tvojih istomisljenika, da nije svakom neophodno da bude clan kluba, da bi se smatra bmw fanom. A sto se tice organizatora i clanova kluba, ljudima svaka cast, rade to iz ciste strasti i ljubavi prema ovoj marki automobila, i svako cimanje oko ovoga zavredjuje u najmanju ruku postovanje! BOZE ZDRAVLJA, PA DA I EVROPU OBIDJEMO U DUGACKIM BMW KOLONAMA!

Link to post
Share on other sites

kakve veze ima vas hobi sa ovim?

jeste nas hobi ali se vozi i za publiku

trazite desavanja u srbiji a vezana za bmw i drift je to

stvarno ne razumem sta pojedinci hoce?

mozda da napravimo jedan veliki godisnji skup na facebook-u to ce svima biti blizu i bez troskova i jedan nebitno gde u srbiji za one kojima nista ne predstavlja problem da dodju ma gde god bio

Link to post
Share on other sites

Pa ja sam na to i mislio svi hoce da pomognu a nece da plate clanarinu. Tako se pomaze klub a ne da bi dobio neki popust. Znaci li to Ljiljo da sam ja budala sto sam se uclanio.

Link to post
Share on other sites

ne vredi ni to veruj mi, onda ce da napravimo skup recimo u Novom Sadu onda ce iz Cacka, Vranja, Bora itd da se bune sto su dali pare a opet je skup 300-400 km od njih. Mnogi se zale sto je clanarina 2000 dinara a da bude recimo 2500 pa 500 da se odvaja u svrhe skupova mislim da ni to ne bi funkcionisalo. maozda treba probati ali jako malo ljudi je raspolozeno da pomogne materijalno ili fizicki. za iducu godinu ima puno planova ako se pola od toga realizuje bice super, bice skupova, driftova, skupova+driftova. za sad je sve u predlogu i ne zavisi od nas nego od onih koji ce da daju zeleno svetlo za prostore i mozda neke finansiske podrske, ali da ne idemo u iducu godinu prvo da realizujemo ovaj skup kako treba pa cemo polako da pravimo planove

Link to post
Share on other sites

Slazem se,ali niko nije ni nagovestio da se organizuje skup,mislim da bi to trebali da znaju clanovi.Ne kazem ovo zato da mene neko treba specijalno da obavesti posto sam ja ovde tek od skora ali mozda bi hteo ili mogao da pomognem,takodje i Dejan NS i mozda jos neko nikad ne znas ko je.

Link to post
Share on other sites

Ne forsiram ja skup u NS-u , mislim da bi bilo dobro da se malo miksuju lokacije a kada bi svi davali svake godine 500-1000 dinara pa pre ce skup na taj nacin stici u njihovu blizinu . Jedne godine Jug Srbije , Vojvodina sledece , Beograd ... , mislim da u tom slucaju nikom nebi bilo zao sto je odvojio neki dinar a nije otisao na skup u npr Vojvodinu kad zna da ce dogodine skup doci u njegov kraj takodje za tih 500-1000 dinara . Nadam se da ce se vecina clanova sloziti sa tim i da je vreme da se to malo pokrene sa mrtve tacke .

Link to post
Share on other sites

Ja iskreno ne znam sto je clanarina 20e i sto treba toliko para za organizovanje skupa, jeste malo bzvz pitanje ali stvarno mi nije jasno, OTS recimo ima clanarinu koja kosta 10e i obnova clanarine koja je 700 dinara godisnje, skupovi svake prve nedelje u mesecu, a skupovi su odrzavani gde god su stigli, Novi Sad Kragujevac Nis Beograd itd. a niko od njih nikad nije trazio neke pare za organizaciju, mesto i vreme skupa se objavi pa ko dodje dobro dosao je ko ne dodje njegova stvar, doduse njih se odazove oko 30-40 redovno nekad i vise... Sto se toliko polemise oko skupa bmw-a ja stvarno ne znam niti mi je jasno...Ako je poenta da bude 1000 automobila na jednom mestu onda je to druga stvar ali kako stvari stoje u ovoj drzavi tesko da ce se toliki broj odazvati na toliki put.... Mozda je bzvz da poredim ovako ali morao sam...

Link to post
Share on other sites

@ Ognjen....to samo znaci da ekipa iz Novog Sada nije dovoljno ambiciozna niti zainteresovana da ostvari popuste za svoje sugradjane....podji od sebe.....

Novi Sad ili bilo koji drugi grad...nije bitno....ideja je super....ali evo knkretno....za ovu godinu je kasno,ali cim se zavrsi ovaj skup,krenite u organizaciju narednog...recimo u Novom Sadu. Pa ne mislite valjda da ce neko iz Nisa,Leskovca,Beograda da putuje da bi to resavao u vasem gradu....zapocnite ideju,cujte sa ljudima iz uprave,sta kako....podrzace vas i dati vam savete...pomoci oko svega.Svo vreme pokusavam da objasnim neke stvari a da nikoga ne uvredim ali iz dzepova nekih ljudi ode mnogo vise od te clanarine....cilj je druzenje,upoznavanje,dobro zezanje...

Uzmite za primer naseg drugara SRBU(koji nije vise na forumu ali je uvek tu negde)pa da mu nije bilo BMW kluba nikad se ne bi ozenio :) :D :P

Link to post
Share on other sites

Ako moze neko da napise koji su neki standardi kvalitetnog skupa , sta je sve potrebno da bi skup bio ozbiljno organizovan, ali ozbiljno bez zajebavanja . Nisam bio ni na jednom a sad mi je zao sto nisam otisao na Audi-jev koji je bio skoro u NS-u da vidim kako su oni to odradili .

Link to post
Share on other sites

Ja iskreno ne znam sto je clanarina 20e i sto treba toliko para za organizovanje skupa, jeste malo bzvz pitanje ali stvarno mi nije jasno, OTS recimo ima clanarinu koja kosta 10e i obnova clanarine koja je 700 dinara godisnje, skupovi svake prve nedelje u mesecu, a skupovi su odrzavani gde god su stigli, Novi Sad Kragujevac Nis Beograd itd. a niko od njih nikad nije trazio neke pare za organizaciju, mesto i vreme skupa se objavi pa ko dodje dobro dosao je ko ne dodje njegova stvar, doduse njih se odazove oko 30-40 redovno nekad i vise... Sto se toliko polemise oko skupa bmw-a ja stvarno ne znam niti mi je jasno...Ako je poenta da bude 1000 automobila na jednom mestu onda je to druga stvar ali kako stvari stoje u ovoj drzavi tesko da ce se toliki broj odazvati na toliki put.... Mozda je bzvz da poredim ovako ali morao sam...

Clanarina je 20e zbog: stampanja clanskih karata, placanja clanarine u BCE, knjigovodje, reklamnog materijala...

Za tih 20e na godisnjem nivou nas drug Pak76 je pri generalnoj popravci motora i sredjivanju kocionog sistema (diskovi prednji i zadnji i plocice) ustedeo 200e kupujuci delove u prodavnicama u kojima je klub obezbedio popuste. A to je deseto-godisnja clanarina.

A sto se okupljanja tice svake Nedelje se okupljamo na Banjici. Kad su momci iz NS-a organizovali okupljanje na Miseluku i pozvali nas mi smo dosli, kad su meraklije organizovali okupljanje u Nisu mi smo dosli, pa kad je organizovano ne zvanicno okupljanje u Leskovcu i tu smo dosli. Znaci organizujte neko bilo kakvo okupljanje u vasem mestu i pozovite nas i mi cemo doci da vas podrzimo u tome.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.