Nasi hobi dijagnosticari


Recommended Posts

Dobar :) koliko sam upio da pročačkam najjednostavnija a ima finih mogucnosti je BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0. , 777.boban vidio sam da ti imas tu dijagnostiku pa me interesu je tvoje misljenje . Hvala

jeste jednostavnija od inpe,ali nije ni inpa bauk,u principu za iscitavanje gresaka i kodiranje dobar je scanner,inpa je malo ozbiljnija i cita realne parametre(po meni bolja),najbolje je uzeti obe i pokriven si.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste jednostavnija od inpe,ali nije ni inpa bauk,u principu za iscitavanje gresaka i kodiranje dobar je scanner,inpa je malo ozbiljnija i cita realne parametre(po meni bolja),najbolje je uzeti obe i pokriven si.

OK Hvala

Link to post
Share on other sites

Pozdrav, BMW MASTER kupio sam jucer BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0. ALI :) instalirao sam ga na w7 x32 sve je proslo OK , poslje instalacije programa dobio sam u device menager bmw scaner i i preko foldera drajveri ubacio sam drajvere sve OK, kabal je prikljucen ali nije ukljucen u vozilo i kad sam pokrenuo program BMW DIJAGNOSTIKA SCANNER 1.4.0. izbacio je kockicu i sistem fault ??? kad iskljucim kabal iz laptopa podigne se prozor i prva kocka zelena druga zuta ? dali se mora sve pokopcati ubosti u vozili dati kontak i onda pokrenuti program ??? .HVALA

Link to post
Share on other sites

Za sta ti treba, jel imas neki problem? Ili kupujes bez potrebe, da vidis kako to radi?

ma vise da imam eto da mogu sta sam uraditi ili ti aktivirati , no imam problem nikako ne mogu da instaliram scanner 1.4.0 nece da radi sta god pokusao , jedino mi radi demo verzija sto sam skinuo ?? ima li ko kakvu verziju da mi posalje ili uputi gdje da skinem. Hvala

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

jedno pitanje,znao sam kako se to radi pre par god kada sam instalirao inpu i sada ne mogu da nadjem.

kako se ubacuju novi podatci u inpu.recimo na listi nema m51 motor a ja bih da ga iscitam.ima li neko fajlove i objasnjenje kako da dodam.

i recimo moze li se pomocu inpe kodirati tabla koja je bila na automatiku recimo za manuelca

Link to post
Share on other sites

ako nekom treba ads interfejs evo tema sa uputstvom i semama,izmedjuostalog i kako podesiti i inpu i dis.meni je drugar napravio po ovoj semi i sve sljaka super,citao je sve module na e 36 sada i na e 38

http://www.bimmerforums.com/forum/showthread.php?1650885-%28Almost%29-free-DIY-ADS-interface/page20

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Drugari,

Kasno se uključujem u hobi dijagnostiku. Da li bi mogao neko uprošćeno da mi kaže koja mi je najbolja opcija za hibi priču sa e46? Želeo bi ukratko da vidim stanje auta / greške (kodove) i da drndam neke proste stvari (da zaključa vrata kada krene i te slične džiža bidže).

 

Počeo sam da iščitavam sa početka ovog thread-a, ali bi mi jako pomoglo ako bi neko imao vremena da mi kaže gde mogu da nabavim softver a gde da kupim konektore. Čisto kako bi usvojio tuđe iskustvo i da se ne saplićem gde su se verovatno mnogi sapleli :)

 

Hvala unapred čoveku sa dosta živaca :)

 

Link to post
Share on other sites

Carly nije los, mozes da ocitas i brises greške, kodiras sitnice, vrlo je jednostavan za korišćenje... Ima i live data, ali se s tim bas i nisam snasao, za live data mi je inpa nekako jednostavnija, preglednija... I što je najbolje ne treba ti komp, mnogo je praktično preko telefona...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Link to post
Share on other sites