automatska klima umjesto manuelne


Recommended Posts

Dal je neko razmisljao da ubaci panel automatske klime umjesto digitalne u E46... samo da vam javim da sve pase i radi extra.

Nema potrebe za budzenjem ili bilo kakvim improvizacijama, znaci svi konektori od sporet klime pasu na automatsku i sve funkcije ferceraju.

Pozdrav iz Amerke, vas Kolumbo ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

nije bas tako kao sto mislis,koliko znam automatska ima senzore temp pa moze sama da regulise unutrasnju temperaturu,drugo aut.klima ima elektro motorcice za otvaranje i zatvaranje klapni,pa zatim ima i reostat koji regulise brzinu ventilatora i jos verovatno dosta toga,tako da nije tako jednostavno,ispada da je razlika samo u konzoli ali onda ne vidim zasto bi neko uopste ugradjivao manuelnu klimu

Link to post
Share on other sites

pa i manuelna ima sve isto na poledjini kao i digitalna iste dzekove isti raspored cak i oblik, ako ima neko u novom sadu da bi hteo da proba ja imam obicnu manuelnu pa mogli bi da isprobamo a i twintower je to valjda uspio, nije da mi smeta manuelna nego zanimljivo je ako moze

sensori su u samom panelu tako da to nije problem a reostat ima svaki auto koji ima klimu

ja bih ubacio digitalnu jer imam manuelnu

Link to post
Share on other sites

a kako otvaras-zatvaras klapne,ono da izduvava na soferku,na noge itd,to je kod digitalne na samoj konzoli a kod manuelne bi trebalo da je na zicu,mada ne znam za e46,za 36 znam da je komplikovano i skupo

Link to post
Share on other sites

a kako otvaras-zatvaras klapne,ono da izduvava na soferku,na noge itd,to je kod digitalne na samoj konzoli a kod manuelne bi trebalo da je na zicu,mada ne znam za e46,za 36 znam da je komplikovano i skupo

Preradjujem ja sa drugarom za e36, donesi samo panel od digitalne i auto mi treba jedan dan od ujutru do uvece i sve radi.

Link to post
Share on other sites

elektronski je sve nema zica sajli itd znaci sve je na izgled isto treba mi neko samo da probam da ne kupujem ako ne radi

a pa onda ti nemas manuelnu klimu nego automatsku ali bez displeja,u tom slucaju verovatno moze da se uradi nesto

Link to post
Share on other sites

da,nego me bunilo to sto kod manuelne klime sve manje vise ide na sajle,mislim na otvaranje klapni i prebacivanje toplo-hladno,tu je velika razlika

Link to post
Share on other sites

Pa da si popunio profil do kraja, znao bih odakle si, pa bi te uputio kod koga da odes i probas njegovu jedinicu, da li odgovara ili ne. :acute:

Link to post
Share on other sites

Mene interesuje da li je na kraju moguce ovo uraditi? Da li se konzole samo zamene ili ima tu jos nesto da se radi?

I ako moze sve da se uradi, da li ima neko da prodaje ovu automacku ili digitalnu kako je vec krstite?

Ma ima konzola ako je samo do nje :lol:

Link to post
Share on other sites

narucio sam konzolu , cim stigne javljam jedino me brine moj auto je 2003 g a ova konzola je pre restajlinga 2000 g , neznam hoce li to imati veze

u svakom slucaju krenula je danas iz holandije ako bude moglo ja vec sledece nedelje mogu da donesem par komada

Link to post
Share on other sites