II zvanicni skup "BMW Fan Cluba" 2011.


Recommended Posts

Evo ja cu prvi da iznesem svoj utisak:

Organizatoru svaka cast sto je skupio 200-tinak automobila i sto je sve proteklo u najboljem redu.

Bilo je nekih strasno dobrih automobila, neki su strasni u drugom smislu, a vecina je spolja gladac, unutra jadac, sto se najbolje vidi po unutrasnjosti, ali nema veze, bitno je okupljanje i druzenje.

Voznja kroz grad je po meni bila previse divlja, mada sam svestan da to niko od organizatora ne moze da spreci, ali opet, opasno je ono raditi kad su svi izasli da izbliza vide cudo od bmw kolone, od dece do staraca.

Onaj sa E32 je srecom slomio osovinu, kazem srecom, jer je imao velike sanse da uleti u publiku. E sad, kako spreciti svakog napaljenog ko hoce da `pali gume` da vozi, to ne znam.

I tako, lepo druzenje bese, zadovoljan sam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ja cu drugi :

Organizatorima naravno svaka cast za organizaciju i sve pohvale.Svaka cast i ljudima koji su dosli iz ko zna kojih krajeva.Stvarno je bilo ekstra dobro.Sto se kola tice dalo se videti sve i svasta.Od tjuning smajlinga :) do ekstra sredjenih kola.Taj sa e32 nije se bas pokazao u pravom svetlu ali dobro,to je njegova stvar.I nadam se samo da je "voznja" kroz grad protekla bez posledica po bilo koga.E sad ovako.Bugari su nam zadali domaci zadatak koji tesko da cemo da uradimo.Ne samo zbog kola,jbg oni nemaju ogranicen uvoz pa mogu da uvoze sta hoce.Ali ruku na srce kola su im do jaja.Ali dali su nam domaci zato sto su dosli u onolikom broju iz pi..e materine a veeeeelika vecina ljudi iz Srbije nije mogla ili htela da dodje iz mnogo blizih krajeva.Pa znas kad ce nas recimo 20 automobila da ode na njihov skup?Nikad.Nadam se da je neke "ljubitelje" bmw iz Srbije koji nisu mogli (tj. hteli) da dodju sad sramota ...

Link to post
Share on other sites

Voznja kroz grad je po meni bila previse divlja, mada sam svestan da to niko od organizatora ne moze da spreci, ali opet, opasno je ono raditi kad su svi izasli da izbliza vide cudo od bmw kolone, od dece do staraca.

Na žalošt ljudi često nemaju procenu gde može a gde ne može da se divlja, kao što vozač Hyundai Coupea nije imao procenu pa je uleteo u jednu kocku. Mislim jebote kolona krene samo par metra pa stane, nije mi jasno gde se onolko zaleteo.

Zna li neko koliko je kocka oštećena? Nju nisam video posle, a Hyundai je prilično oštećen.

Naravno, sve pohvale za organizatore, svaka čast :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

drug je iz Nisa,pricao sam sa njime posle toga i video ostecenje na kocki.Malo mu se podigao branik na zadnjem desnom cosku iispod njega ima ulubljenje i oguljena mu je farba za razliku od hundaija prosao je dobro.Pricali smo posle uvidjaja policije i rece mi da je lik koji je vozio hundaija pandur.

Link to post
Share on other sites

Sad stigao kuci... da se zahvalim svima koji su dosli i podrzali nas skup... bilo je propusta ali ispravice se na sledecem i tako... sve u svemu sam zadovoljam :)

Link to post
Share on other sites

Bitno je da ima pomaka u odnosu na prosli i po broju automobila i po organizaciji.

A zanimljivo je da u koloni uvek problem prave automobili koji nisu BMW i koji ne znam kako ulete u nju... I deca na skuterima!!!

P.S. Bojim se da onaj parking postaje mali ;) .

Link to post
Share on other sites

po meni sve je bilo odlicno,a tih malih sitnica sto smetaju ima i kod organizovanja bilo kojih manifestacija i na svetskom nivou .tako da bmw klubu i kicku koji je verovatno podneo najveci teret organizacije hvala na priustenom zadovljstvu.samo sledece godine moraju to organizovati na nekom vecem prostoru(npr. aerodrom batajnica) jer postaje tesno.

Link to post
Share on other sites

Tacno 197 automobila po evidenciji, i bilo preko 20-30 automobila koji nisu usli na praking ne znam ni ja iz kog razloga :) kasnije cu kompletan spisak da ubacim.

Link to post
Share on other sites