pomoc oko automobila


Recommended Posts

Auto lepo izgleda, ne volim kad vidim tolike zazore na svim delovima ali su skladnii.

Pregledaj i boju detaljno ako si freak, kao da ih ima 2, a mozda i tripujem.

Mislim da je zacenio valjano taj auto, slobodno mu racunaj 2500 pa ako oce oce.

Naravno, moje LAicko misljenje, skoro kao da ti nista nisam napisao ;)

Link to post
Share on other sites

Auto po meni lepo izgleda,ali sigurno kao sto neko rece nije 2.5,nego verovatno 3.0 ili 3.5.Jedino ako nije nesto butano pa je registrovan kao 2.5.Ima i finu opremu,ali nista ovako,slike su jedno a uzivo drugo.Najbolje je da se pogleda auto ako si zainteresovan

Link to post
Share on other sites

"Upropastio je neku 8-icu"

Nije on, osmica je upropascena u VR, pre 2-3 god. Bila je 5.0, u full-u, a onda je lik izvadio org. motor i stavio neki matori 3.5, pokidao instalacije, tako da auto vise nije imao nijedan senzor, mislim da ni board nije radio. Naravno, stavio je plinski uredjaj (za 60 E, verovatno). Ovaj lik koji je sad prodaje je sredio limariju, posto je u medjuvremenu bila izudarana sa svih strana pomalo! I to je to. Sve u svemu, tuga!

Administratori, izvinite za ovoliki off, ali, morao sam. (da bar znaju ljudi o cemu se radi).

Link to post
Share on other sites

Sta bi, jesi zamenio ;)

mnogo mi je da u startu dam 500 za registraciju jer sam i ovaj auto registrovao skoro.a i prevoda mi je preko glave.da jurim vlasnike itd.tako da videcemo sta cu ali bmw sigurno.

Link to post
Share on other sites