Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e nemate pojma kolika mi je zelja doci na tu banjicu :help:

Pa ti dodji :D :D :D :cray: :help: :help:

a sumnjam da ce veceras neko doci slava je veceras ;) :D

Link to post
Share on other sites

e ajde sledeće nedelje, moje luče stoji ispred zgrade bez tablica koje će biti ove nedelje, ja bi došao malo da zborimo i tako to HIK. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Evo docicu i ja sledeci u nedelju na banjicu da vas upoznam , jel vazi , evo sad krecem i taman stizem u sledecu nedelju :D :preved: :D :D :huh:

Link to post
Share on other sites
... i onda, vi se pitate ciji je roze E60 :D

1: 0 za tebe! :preved:

Negooo....SLIKA 5 SLEVA...fenomenalno ste poredjali automobile po modelima i godistima (slucajno ili namerno).

Sledeci put okupiti i forumase sa ostalim modelima, pa to na isti nacin slikati hronoloski. Sto da skidamo slike sa net-a kad su i nasi automobili u TOP izdanjima!

Sto se mene tice, tipujem na prva dva (najstarija). Deluje staromodno, al u stvari "padam" na osnovni dizajn i shmek. Za prva dva se moze reci da je u pitanju osnovni-fenomenalni dizajn, a za ostale da je u pitanju odlicna kozmetika. Tako je svuda, pa i u autoindustriji.

Link to post
Share on other sites

...doslo je kasnije jos dosta BMW-a, samo pao mrak za moj mobilni, steta, ako cemo se slikati bilo bi lepo da se dogovorimo i da to odradimo po dnevnom svetlu, ja sam za, jer ima nas jako puno, sve kockice su nam za medalju...

Link to post
Share on other sites
1: 0 za tebe! :preved:

Negooo....SLIKA 5 SLEVA...fenomenalno ste poredjali automobile po modelima i godistima (slucajno ili namerno).

Sledeci put okupiti i forumase sa ostalim modelima, pa to na isti nacin slikati hronoloski. Sto da skidamo slike sa net-a kad su i nasi automobili u TOP izdanjima!

Sto se mene tice, tipujem na prva dva (najstarija). Deluje staromodno, al u stvari "padam" na osnovni dizajn i shmek. Za prva dva se moze reci da je u pitanju osnovni-fenomenalni dizajn, a za ostale da je u pitanju odlicna kozmetika. Tako je svuda, pa i u autoindustriji.

:rolleyes: ... Slazem se sa LJiljom... Parkirali smo se slucajno tako a slicica je super ispala!...

Link to post
Share on other sites

jaoj pa samo mi dodje auto sa farbanja....doletecu vam sa e21 na Banjicu....ne ozb meni je 15min voznje, nisam daleko. Bas bi zeleo da vas upoznam, veliki pozdrav :)

Link to post
Share on other sites

probajte da ponudite neshto kao "nagradu" za one koji bi doshli

neki marketinshki 3p za privlachenje mushterija

tipa, ko dodje dobiche joint, pivo, crtu, exer... tako neshto bre :)

...i che da bidne ljudi :lol2:

Link to post
Share on other sites