Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za sada, vozio sam svasta nesto sto sam planirao da kupim kada prodam BMW i odustao sam, nisam mogao to sebi da uradim, tako da ce ga biti jos neko vreme na okupljanjima i da nas vozi do kafana.

Link to post
Share on other sites

pojavicu se i ja ali sad nisam u srbiji , vracam se u sredu ali moze da se desi da za vukend odma odem do jagodine tako da eto me sledeci put za dakle nedelju ipo dana na banjici pa makar kisha padala

Link to post
Share on other sites
Mozda necemo biti tu

...ahahahaha, kralju :lol: ;) :lol2: ...

Mogla bi ta standardna ekipa malo da se uveca, nije mi jasno sto se ljudi stide da dodju na banjicu.

...brate, koliko puta smo potezali ovo i uvek je bila ista prica, jbga al tako je, sad posto ide hladnije vreme vecini ce biti hladno :lol2:...

Link to post
Share on other sites

Evo dogovaramo se mi koji smo stalni da ponese svako po jedal kalorifer tako da dizemo temperaturu na banjici,kazete samo koja odgovara i sa koje strane da duva i mi ukljucimo i otopimo sve i bude svima extra,eto reseno :lol:

Link to post
Share on other sites

a da mi zapalimo jednu nedelju predvece u ns pa da se malo druzimo sa clanovima iz tog grada???? tako radi vecina klubova pa sto ne bismo i mi ...malo izblejimo na miseluku , popijemo kafu ....

Link to post
Share on other sites

za tebe , milosa , nizdu crvenog i ne brinem .....( i jos neke )

Link to post
Share on other sites

Naravno Dragance,welkome.Tu bi trebao da dodje i Mile,Flipflop koliko znam da su iz NS a i jos ko je u blizini nek se prikljuci,ako bude lep dan,nedelja na Miseluku je puna motora,raznih automobila a jos kad bi se mi pojavili grupa BMW-a bilo bi extra. :lol:

Link to post
Share on other sites