Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala svima na interesovanju za pomoc oko felni :) necu sada nista da gledam i uzimam,cekam pare ove nedelje svaki dan i ocekujem,pa da vratim neki dug,uzmem felne,farove,i auspuh,i prodam moje felne....pa ako ove felne koje bih voleo da uzmem odu,onda cu gledam druge

Link to post
Share on other sites

Stigle felne danas :D

Borbet 9J (treba se poliraju samo da se procisti sneg pa da ih odnesem)

uzeo sam auspuh

sutra slike

trazim volan...momo ili mt2

kozna crna sedista i tapacire crne

rucicu menjaca

Link to post
Share on other sites

Brate nasao sam mt2 ali je malo rascupan..i zvao coveka da mi posalje,ali opet moram njega celog da radim...nem pojma,90% ide mt2,samo da ga nadjem dobrog sa nekom ok cenom

Link to post
Share on other sites

pa 30e ti je presvlacenje...ja sam skoro prevlacio na e46 i prezadovoljan sam radom...ako budes hteo da radis,poslacu ti br. od coveka...

javicu kad uzmem neki volan :) trazim ga,i farove trebam da uzmem sa socivom i angel eyes

Link to post
Share on other sites

uzeo sam zadnje elipse...i zvucnike za vrata,a kod nogu imam JBL...samo ne znam koliko kojih kablova mi treba za pojacalo? i ko iz bg-a iz kluba zna da odradi to?

Link to post
Share on other sites

odradice ti dzoni,izvezbao se na tvojoj kocki... :lol:

treba mi samo kabal za napajanje,od pojacala do akumulatora,i iz plejera u pojacalo...dao mi je dzoni adresu prodavnice gde imaju

Link to post
Share on other sites

Mnogo je hladno,sredjivanje muzike ceka lepse vreme :)

stavljen auspuh od tokya,dok se ne skupe parice pa kod pirketa...

felnice borbet isto cekaju malo lepse vreme pa na poliranje i stavljanje na auto...

a opruge jos cekam da stigne decko u bg,pa kad se sve skupi radice se... :D

Link to post
Share on other sites

E ne znam ja nista vezano za kablove i te stvari, za 15-20e mozda i naucim preko noci sve :lol: :lol: :lol:

Nego felne su lepe ali gume su ti katastrofa pogotovu one 2 razlicite, sve u svemu lepo ces srediti auto ako ne upropastis sa onim stikerima sto hoces da lepis po lepom bmw-u... :P

Sto se tice tvoje bivse kocke, sada moje, zadovoljan sam sve ukupno ali ja ne znam kako onaj ler gas da namestim,sta da mu radim, cas je na 2000 cas na 1500 obrtaja i nece da se spusti ispod, a kad padne ispod 1000 sto se retko desava onda radi nepravilno i trokira... Moram da otvorim temu o tom problemu...

Link to post
Share on other sites

E ne znam ja nista vezano za kablove i te stvari, za 15-20e mozda i naucim preko noci sve :lol: :lol: :lol:

Nego felne su lepe ali gume su ti katastrofa pogotovu one 2 razlicite, sve u svemu lepo ces srediti auto ako ne upropastis sa onim stikerima sto hoces da lepis po lepom bmw-u... :P

Sto se tice tvoje bivse kocke, sada moje, zadovoljan sam sve ukupno ali ja ne znam kako onaj ler gas da namestim,sta da mu radim, cas je na 2000 cas na 1500 obrtaja i nece da se spusti ispod, a kad padne ispod 1000 sto se retko desava onda radi nepravilno i trokira... Moram da otvorim temu o tom problemu...

ma te stikere cu da razmislim jos gde,nece spolja ici,lep je ukras za unutra...

a one gume jbg sta da ti kazem..drago mi je da si zadovoljan,a za taj ler,isao sam kod 54 razlicita majstora i kur.c :P -.- mora da neko odavde zna

Link to post
Share on other sites