Recommended Posts

409476_360311957331220_100000572565914_1253285_720396355_n.jpg

e30 90 god

4vrata

Mtech 2 original sve sem prednjeg podbranika kojeg trenutno i nemam :(

3.5 m30 malko nasviran diznama i remapom

tank u gepeku svega 15lit ali napravljen extra i izvlaci zadnju kap...

kretak prenos

kontra menjac

zavaren diff

kw gewinde napred stelujuce

DundW gewinde nazad(nikad cuo) ,takodje stelujuce

produzene viljuske napred i trap u minusu...

Za sad jedna slika pa kad se opravi vreme bice ih jos...

Link to post
Share on other sites

Hvala ,jos bolje da se vrati, inace Sinisa mi je kupio auto u NS ,drkao se sa njim, sredio sto je bilo neophodno i dovezo ga do KG, ja auto nisam ni video a poslao sam pare zato sto sam imao poverenja u Sinisu,pa bih mu se ovom prilikom zahvalio i mogu da kazem da mi je decko izasao u susret kao niko do sada, jos jednom HVALA puno. :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Hvala ,jos bolje da se vrati, inace Sinisa mi je kupio auto u NS ,drkao se sa njim, sredio sto je bilo neophodno i dovezo ga do KG, ja auto nisam ni video a poslao sam pare zato sto sam imao poverenja u Sinisu,pa bih mu se ovom prilikom zahvalio i mogu da kazem da mi je decko izasao u susret kao niko do sada, jos jednom HVALA puno. :thumbsup:

nie frka tu smo da pomognemo kad mozemo ;)

Link to post
Share on other sites

kad bude lepo vreme, molim te, objasni ljudima sta znaci imati "vikend masinu" i zabelezi video zapisom za sta ona sluzi! :D Srecno.. ;)

ma ko zna sta je vikend masina...nego...mene me zanima neka krema protiv akni i bubuljica !? :P

Link to post
Share on other sites
' date='24 January 2012 - 07:08 PM' timestamp='1327427703' post='189176']

kod nas se cepa svako vece pun gas :P

pozdravio te inspektor Golubovic!

Link to post
Share on other sites

Nema ih u NS-u pa sam zato pomislio . Video sa taj tvoj pre neki dan u gradu i pristojno izgleda samo da mu se ta prednjica resi .

mislis nema DUNFA?

jel ziv?

ili je neko ucinio dobro delo za planetu zemlju

Link to post
Share on other sites