82nd International Motor Show, Genève 2012


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko smo juce isplanirali,jedno nocenje,u povratku svratiti do pariza,ici cemo u Moncu,tamo se moze iznajmiti ferari,da probamo i to cudo,ostala desavnja cemo smisliti u toku putovanja,moguce i dve noci

Link to post
Share on other sites

Ako planirate da ubijete toliku kilometrazu , isplanirajte malo bolje pa obidjite vise stvari jer u Italiji ima mnogo da se vidi po pitanju auto-moto sporta .

P.S. Obidjete , Modenu , Maranelo , Santa Agatu , To je sve u par km a svi su tamo

Bugati , Pagani Zonda , Ferr, Lambo , Maserati. Rado bih isao tu turu samo da je leto .

Link to post
Share on other sites

Da, stvarno lepa ideja za otici tamo, i u povratku videti toliko stvari i obici toliko mesta :) Zaista, super ideja! Isao bih i ja, samo da imam novac, a i kola :D

Cuo sam da u Italiji, moze da se obidje Ferrari-jeva staza, da vozis bolid Ferrari-ja ( tako sam cuo ) I da se dobije kaciga sa svojim potpisom :) To bih voleo da iskusim :D

Obavezno okacite slike!!!

Link to post
Share on other sites

Svaka cast kad moze covek sebi da priusti tako nesto, nek je ziv i zdrav i da uziva u luksuzu.. a ovo sportsko putovanje je za svaku pohvalu, pravo druzenje i uzivancija u moto-sportu! Ljudi da se lepo provedete i da vas pukne adrenalin sto jace!! :dance3:

Link to post
Share on other sites