Recommended Posts

Niko???? Ok. konkretno pitanje: EIBACH Sport- 1,3" napred i 1" pozadi

ili: H&R Sport - 1,2" napred i 0,75" pozadi

??????????????????????? :unsure: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedino sto me brine kod H&R jeste to sto je tazlika imedju prednjih i zadnjih veca nego kod EIBACH,a ja ne bih da izgleda kao lada specijalka :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tuzan kraj.....Taman sto su stigle felne,BBS Style5, i ja krenuo da ih namontiram,umontirala mi se curka sa X3.... Osiguranje procenilo Total Loss...Meni ostale felne,ali nema auta..... :( :(

3ufc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mk41.jpg

Uploaded with ImageShack.us

eull.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Tuzan kraj.....Taman sto su stigle felne,BBS Style5, i ja krenuo da ih namontiram,umontirala mi se curka sa X3.... Osiguranje procenilo Total Loss...Meni ostale felne,ali nema auta..... :( :(

Steta,vazno da si ti ok, docice drugo nesto vec.... :)

Link to post
Share on other sites

Pa sad kada naplatiš osiguranje, pašće e60 od 3000cc minimum znajući tebe.

P. S. To si nemerno zakočio, da bi kupio e60... Shame on you.

Link to post
Share on other sites

Nije namerno....bio je to strasno dobar auto...osiguranje mi je isplatilo $3000 manje nego sto sam pre godinu i po dao za njega a napravio sam samo 16000 milja.

Sve u svemu,nisi daleko,novi je sinoc doteran,jos na probnim tablama :)

Link to post
Share on other sites

losmi ga ne bi ni dirao.

Da zajebes ti mene i sta bi ja radio gledaj svoja posla lepo ti je casper reko citao sam u nekom postu da si samo ovde da podjebavas ljude!

Link to post
Share on other sites

Ovde ide drugacije... Osiguranje ti procenjuje stetu,odn. procenjuje je servis,u mom slucaju BMW-ov, i na osnovu dobijene ponude i trenutne cene na trzistu osiguranje odlucuje sta ce raditi. Meni je servis dao predracun od $9000 a trenutna cena za moj auto je bila $7500,tako da su oni isplatili toliko. Desilo se u vreme kada je trenutna cena bila niska,jer do pre par meseci je bilo bar za $2000 vise,ali sta je tu je. Osiguranje zadrzava auto sa pravom da ga proda,ja mogu samo da ga kupim nazad.... Ako neko odluci da isti auto popravi,sto se desava,posle kompletnog tehnickog pregleda i svih kontrola,za auto se izdaje posebna saobracajna dozvola na kojoj pise da je auto bio totalno havarisan,tako da ako hoces da ga prodas,vredi mnogo manje od trenutne cene na trzistu i retko ko ce ga kupiti.

Inace,curica je pogodila lep ugao i na slikama se ne vidi bas najbolje ali auspuh je udario u zadnji levi tocak,jedva sam otvorio zadnja leva vrata i nisu se posle mogla zatvoriti,a vidi se i da je krov kod centralnog stuba malo posao....tako da.....

Zao mi je jer je bio jedan u 1000 u ovakvom stanju i posle sam gledao neke da kupim...ali nije bili ni priblizno istog..... :( U svakom slucaju,za novi nisam izvukao pare iz dzepa,osiguranje je pokrilo dug banci a ostatak meni isplatilo,ja to odmah uplatio kao ucesce za novi,otvorio novi kredit sa istom mesecnom ratom i vozi dalje....ali o tome u novoj temi.... :)

Link to post
Share on other sites

Au kako je prs'o ovaj X3!

Ne znam koliko te je zveknula, ali nadam se da nemas nekih povreda...Hebesh auto, odradio je sta je trebalo...zar ne? Bitno je da si ti dobro, auta se krpe, kupuju, prodaju...zdravlje bas i ne, nadam se da je sve ok... Vrat,prsljenovi, kicma...

Sluzice te i novi dobro, daj stavi neke utiske na novoj temi, uporedni osecaj, razlike u voznji, taj novi bi trebao da povlaci bolje, da se bolje upravlja...itd, da ne gusim vise ovu temu, stavi neke utiske na 328i u onoj drugoj temi.

Link to post
Share on other sites

Na ovu temu moze LOCK posto je i auto verovatno do sada vec na nekom otpadu u hiljadu delova......postavicu uporedne utiske u temi o E90.... ja sam dobro,kao i cura iz X3, Bogu hvala....hvala svima

Link to post
Share on other sites