Recommended Posts

Hvala druze. Menjao sam mu celokupan separator na prvom servisu, pa na trecem samo filter, planiram na 5. opet komplet. Sipam 5-30 OMV Bixoll i menjam na yoko 12000 do sada mi nikad nije potrosio ulje.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Preko oglasa, lik je prodavao auto pa sam mu ponudio moj deo uz doplatu :D 30 evrica

Seti me se ako naleti jos neki koji je voljan da se menja. :)

Link to post
Share on other sites

Odustao sam od koznih sedista jer ne mogu da ih nadjem sa obarajucim naslonom. Sto se planova tice, plan mi je da kupim neki e60 ili e61 ali ne zurim jer je moj auto u boljem stanju od vecine pomenutih modela koje se prodaju po oglasima. Ima par komada koji mi se svidjaju ali imaju jaku cenu.

Ja se vodim izrekom da nema nista skuplje od jeftinog BMW-a. :)

Link to post
Share on other sites

Hvala druze. Menjao sam mu celokupan separator na prvom servisu, pa na trecem samo filter, planiram na 5. opet komplet. Sipam 5-30 OMV Bixoll i menjam na yoko 12000 do sada mi nikad nije potrosio ulje.

Ja mu nisam još radio servis, prešao je nešto manje od 12k od prošlog servisa a na oko 11k sam primetio da ulje na šipci više nije na maksimumu (vrlo malo se spustilo, možda 100-150 grama). Vreme je za servis :)

Ovom mom su svi servisi u srbiji rađeni u munze kod Alonea ali ja neću tamo da idem. Gde ti servisiraš?

Je si li imao problema sa pletenicom?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nabavljen Parrot ck 3100

a2bd7f729fa3a56e9fc4e95e2602cf96.jpg

Nakon mnogo premisljanja zatamnjena sva stakla sem zadnje soferke na 65 procenata. Hvala puno Aci Kacimbas i Dariu Sutlandjaninu na predanom radu i odradjenom poslu. Popravljen gm5 modul kod Ace i namesten servisni interval na 15000 umesto 22000 zahvaljujuci Saletu 335i [emoji1] [emoji1] Cim se vreme prolepsa stizu slike, samo jedna iz garaze Kacimbas Autostyling-a.

6ad86941187e7f665bd9042e66cb6ed6.jpg

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Secam se kad si predstavio auto ovde, nikad nisam pomislio da cu da radim za folijama, a jos manje na ovom autu :P a gle sad :D

E, draze mi je sto je taj modul proradio vise nego ista, zadnja stakla, zakljucavanje, jos samo da resis kljuceve i super :ok:

1gihjucz59rdipgql6418vig.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hvala, shadow line obavezno :lol2: Ajkula je orginal sa e60, naravno da je samo estetski detalj jer cak i da imam navigaciju ona nema veze sa ajkulom kao sto je to na e90 npr. Fabricki nije ni isla na e46 tako da ni nema sta da sljaka :lol:

Link to post
Share on other sites

Meni se bas svidja mada vidim da ih malo ljudi stavlja, eventualno ima one male sto su isle na e46. Ako hoces neke bzv kopije imas ih tipa za 500 dinara i po meni ne izgledaju nikako Ovo je orginal i skinuta je sa automobila koji se prodavao u delovima, samo se zalepi lepkom za soferke

Link to post
Share on other sites