WHO ARE THE BEST OF BMW CARS - 2012.


Recommended Posts

nismo odavno birali "mistera" po kategorijama e30, e32, e34, e38, e39, e46....

kako je to ranije bilo organizovano mozete videti u istom ovom delu foruma...(na vrhu - pinovano - vazno)

dajte predloge, stavljajte slike ili linkove (svojih auta ili drugih clanova foruma)...

predlog je da se sistematizuje po modelima....da se iz svakog modela bira THE BEST

po meni, trebalo bi voditi racuna i o nacinu prezentacije, znaci - prikazite svoj BMW u najboljem svetlu (mislim na sliku, a ne na photoshop)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vi stavljajte slike ovde ili u svojim linkovima, kako hocete, ili stavite ceo vas link tj. link drugog clana foruma...ja cu to posle da sredim po modelima....trebalo bi da bude bar 5 reprezentivnih slika + 2 unutrasnjosti

Ovde bi trebalo da imamo sve predloge bez obzira na model...

opet primer:

KOSMAJAC

link:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=21959&st=0

cimg5952.jpg

cimg5951q.jpg

cimg5950d.jpg

Link to post
Share on other sites

sta ako neki clanovi ne zele da se kandiduju ili vise nesu na forumu .mislim da je bolje da se svi prvo prijave ko zeli na izbor za miss

trebalo bi i neke standarde uspostaviti kao slike od napred ,pozadi , interijer i jedna ili dve po slobodnom izboru?

Link to post
Share on other sites

Za izbor za MISS cu samo JA licno da se prijavim i ja sam unapred pobednik (sta da vam radim, kada nemate jos zenskog sveta na forumu), to vam je - sto vam je :lol:

Mi mozemo da stavljamo nase predloge (nase vidjenje da su neki automobili izuzetni), ako neko bas ne zeli da ucestvuje, jednostavno ce se izjasniti....mada mislim, da je vrlo pohvalno da neko sa strane istakne neki auto kao izuzetan....

Definisite standarde - upravo tako kao sto si ti napisao

Link to post
Share on other sites

Ej Gadafi nemoj da se sramotim pored tvog Auta,vidi ovo moje nasta lici,radovi ni zapoceti hahaha :o

ajde bro pretstavi ga vec jednom evo skoro godinu dana prodje :)

meni se bas svidja :) i nema loseg ili ruznog bmw-a

siguran sam da se moj ne svidja nekome i sta sam radio na njemu a sigurno nekom se svidja stock :e30: ne dirnut kao tvoj.stvar ukusa

Link to post
Share on other sites

ajde bro pretstavi ga vec jednom evo skoro godinu dana prodje :)

meni se bas svidja :) i nema loseg ili ruznog bmw-a

siguran sam da se moj ne svidja nekome i sta sam radio na njemu a sigurno nekom se svidja stock :e30: ne dirnut kao tvoj.stvar ukusa

Bice bice samo polako ,kad gledam tvoj Auto, pa Wulletov gde sam tu ja... ;)

Link to post
Share on other sites

Bice bice samo polako ,kad gledam tvoj Auto, pa Wulletov gde sam tu ja... ;)

zaboravi na taj pesimizam .... "pucaj" mnogo vise od svojih mogucnosti i taman dodjes na zlatnu sredinu ...

Link to post
Share on other sites

zaboravi na taj pesimizam .... "pucaj" mnogo vise od svojih mogucnosti i taman dodjes na zlatnu sredinu ...

Nema tu druze pesimizma nego vidis li ti te automobile,i sad ja stavim mog bimera golog ko pistolj... :o

Link to post
Share on other sites

Svi se nesto stide... :rolleyes:

Jos jedan u akciji... :pleasantry:

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=22953

IMG_0721-HDR1_Default.jpg

IMG_0720-HDR1_tablica.jpg

IMG_0723-HDR2_Default.jpg

IMG_0729-HDR1_Default.jpg

IMG_0731-HDR1_Default.jpg

IMG_0739-HDR1_Default.jpg

IMG_2028c.jpg

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

Za izbor za MISS cu samo JA licno da se prijavim i ja sam unapred pobednik (sta da vam radim, kada nemate jos zenskog sveta na forumu), sta vam je - to vam je :lol:

Mi mozemo da stavljamo nase predloge (nase vidjenje da su neki automobili izuzetni), ako neko bas ne zeli da ucestvuje, jednostavno ce se izjasniti....mada mislim, da je vrlo pohvalno da neko sa strane istakne neki auto kao izuzetan....

Definisite standarde - upravo tako kao sto si ti napisao

koliko ce biti krugova za 2012? :D

Link to post
Share on other sites

Svi se nesto stide... :rolleyes:

Jos jedan u akciji... :pleasantry:

Pa nisam nesto stidljiv ali kad vidim ovg tvog onda... :lol: ma Auto ti je super sta reci :)

Link to post
Share on other sites