e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma stavi ga,bice lepsi i tako ;) :e30:

Ma ocekujem neke pare bmw stavljen na oglase mislim da cu preci na noviju seriju e36 imam neke ponude pa ako sve bude kako treba zamenicu ga ;) Ako ne bude radicu reatest i reg i vozicu se s njim tad cu i lim da menjam i jos neke sitne delove koji mi trebaju.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hahaha

Ako nemas sta pametno da kazes onda nemoj ni da se javljas ko tebi koji smaras i podjebavas ljude dade moderatora alal mu vera ja bi tebi ban dao za spamovanje :feminist_en:

Link to post
Share on other sites

imas dva tipa kucista diferencijala,jedan sa velikim kucistem i jedan sa malim. vrv si uzeo pogresno :)

Ma zvao sam ovog sto sam kupio od njega zamenicu sutra za dobro kuciste ;)

Link to post
Share on other sites

Stigo je diferencijal i konacno zamenjen onaj sto je bio od dizela 2.4 i stavljen za benzinca 1.8 :) Plin u toku nedelje sredjen posle ostaje atest i reg :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Cao drugari nismo se culi dosta dugo :) Radilo se malo na automobilu, plin sredjen sve ostao samo da zakazem za atest ubacena muzika, plastike i te sitnice namestene, ubacena centralna i alarm.

Kupujem:

1.Zmigavce

2.Plastiku oko sata

3.Plastiku sto ide pored stuba kod vozaca.

4.Kaseta za auto sa bravicom (to je ona ostava ispred suvozaca ne kaseta za muziku :D )

Pozeljno bi bilo da to sve bude od 1 prodavca da bi platio jednu postarinu a i cena bi bila dobra :D

Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Imam jedan oveci problem ona guma sto drzo alternator da ne mrda mi se pohabala, guma u delu gde se alternator srafi za motor pa ona kao amortizuje (bar je kod mene bila guma) zna li neko gde mogu da nadjem da kupim taj djavo posto mi kais cvili i alternator je posao napred a ne mogu da nadjem zamenu :/

Usput hvala Kick-u i admin timu na lepim zeljama za rodjendan sve najbolje!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bmw stavljen na noge :D Registrovan i vozikam se neko vreme. Cisto da se javim posto me nije bilo dugo :) Ako neko ima dobre 2 gume polovne 175 70 14 neka se javi na pp da se dogovorimo za cenu ;)

Link to post
Share on other sites