Kad izgubite ili vam ukradu registr. tablicu, treba da ...


Recommended Posts

Što neko napisa, MUP = Mafija U Plavom.

Umesto da juri i kažnjava lopove, ona kažnjava pokradene! A pokraden neka privatno pokrene tužbu protiv NN lica i sam ga juri, a MUP će da sedi i ništa ne radi i da uzima pare!

O zemljo Srbijo!

Link to post
Share on other sites

Imam primjer covjeka kome su ukrali tablice na tamicu, zamijenio ih je(uz sve placene takse i kaznu - 7000 din), a kad su uhvatili cigane kod kojih su nasli i njegove tablice isao je na DNK test da vide dal nije u srodstvu sa njima(da nisu oni zajedno planirali da prevare MUP)!!!!!!!!!!!!!!!

Pa ti tuzi NN lice... :angry:

Link to post
Share on other sites

da razjasnim B)

U buducnosti ce se kopirati vas broj tablice a nece se krasti cela tablica .

Naime,zakon koji je u pripremi omugucice da registrujemo i osiguramo jedno vozilo koje je jace po kubikazi i vrednosti npr ako imas 316 i 325 osiguranje ce se voditi na 325 samim tim dobijaju se table i placa osiguranje na osnovu 325 i podnosi se zahtev za sekundarno vozilo 316 koje mora da bude tehnicki ispravno.

takodje bice zamenjene i saobracajne u kojima vise nece pisati br tablica nego samo datum tehnickog tako da bi pri redovnoj policiskoj kontroli vozila sluzbeno lice moglo da vidi u saobracajnoj ispravnost vozila a proverom reg broja dal je vozilo osigurano .

sto znaci ako imam tehnicki ispravno vozilo i kopiram table od Ljilje mogu da pravim havarije a ona placa kazne sve dok ne promeni broj :D

to sa duplim tablama je lepo zamisljeno jer ce se tehnicki raditi na 2 godine a mladja vozila na 6 godina i jedno osiguranje a dva vozila vozas

ovu rupu u zakonu vec koriste neki Francuzi i pokradeni ljudi su primorani da placaju kazne koje nisu napravili...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...