Recommended Posts

Bice slika jos uskoro..

Promenjeno ulje, filteri, prednji diskovi, plocice, zatamljen je, xenon ubacen, namestio prednje migavce da sijaju na 5w, srednji lonac je nov a uskoro ce i zadnji sa dve inox polirane cevke.. Sad mu trazim felne neke lepe i verovatno cu da ga zatamnim 50%, sad je 30% i zahebao sam se sto nisam vise <_< E da, drvo sam ponovo prelakirao sa mahagoni lakom, ali koliko vidim nije to to.. Tako da ce ovih dana i to ici u perla trula visnja mazdinu boju koja u senci jako vuce na crnu.. Video sam uzivo i mislim da ce biti ok boja za to

28072012031.jpg

24072012011.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cesto sam u novom sadu, a za siroku haubu cemo jos da vidimo, verovatno kad ga budem komplet farbao pa cu i to da zamenim :) Sad se drndam oko senzora spoljasnje temperature, neko isekao zice pa ih trazim, moram da skidam branik :S Jel zna neko koje su boje?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po meni isti k... Stvarno ide podjednako dobro i na plinu i na benzinu. Potrosnja po gradu je od 16-20l zavisno od voznje, otvoren put je od 11 do nekih 14.. Npr isao sam na more sa njim u cg i prosecna potrosnja za 1200km mi je bila 13.1 na bordu, a po sipanju pune boce je 13.4

ozbumer.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A ne jos, prv da se ofarbaju i ispoliraju.. U planu je sledece: chip, usisna od alpine, pletena izduvna, eventualno manuelni menjac, dizne od s50b30, menja se komplet enterijer, stavlja se kao nov isto kozni elektro podesivi, instrument tabla u kompletu presvucena kozom, siroka hauba, maska, beli farovi, i na kraju farbanje. Do proleca nadam se da ce biti gotova, do tad ce da odmara u garazi :)

dsc00077fe.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne bih ni ja, ali mislim da nece bas lepo podnositi sve to.. Videcemo, uzecu jedan da imam, kad ovaj rikne da imam da ubacim drugi odma.. Skinuo sam danas usisnu granu, ove nedelje bi trebala ta alpina da legne sa diznama i kompom drugim. Jedva cekam da probam :)

Link to post
Share on other sites