Recommended Posts

Prednje kocnice od 850i, diskovi 324mm, reparirana klesta sa novim gumicama i nove plocice. Cekam zadnja klesta od 750 e32 isto reparacija, novi diskovi, pakne i plocice. Ici ce i nova kociona creva cisto usput. Dosta radjeno jos, nista slikano :) Trenutno je test auto za sperove koje proizvodimo sami 

XaKJGa.jpg

 

p9ynQv.jpg

 

NLn3ma.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupljen i zimski set 17. Necemo se voziti vise na 16 zimi :) 

ilqLZs.jpg

 

A disk popunio 17 :) 

ZFXhwj.jpg

Odlicno koce ove kocnice od 850i. Jos poklopci da se ofarbaju i bomba. Za nazad spremam kocnice od 750 ventilirajuce diskove 300mm. Mislim da cu i pancirna creva staviti, a uzeo sam i dupli servo sa vecim cilindrom od v8 sedmice

BhGAVA.jpg

Link to post
Share on other sites
On 1.3.2017. at 10:01 AM, StunterSM said:

Kruzing, prenos je idealan

RcsTRL.jpg

Reci mi ovo što piše na tabli Hour 9.58, jel to opcija koja ide uz veliki bord pa mogu da se listaju podaci sa borda na tabli preko bc ručice? Pošto je meni ista tabla, ali nemam veliki bord i nemam ove podatke na instrument tabli.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Stigao Ecu Master DET3 da se izbaci konacno protokomer. Od sad auto radi na map senzor. Sutra cu da ugradim lambda sondu sirokog opsega Bosch 4.9. Mapu sam napravio da radi, sutra fizicki izbacujem protokomer(usko grlo), i zavrsavam mapiranje sa finim podesavanjem sa sondom. Vec lepse radi, na prvo paljenje nema one male oscilacije obrtaja, poteze ostrije. Videcemo sta kaze na merenju kad sve zavrsim :)

7sSzOg.jpg

 

fYfcVp.jpg

 

ZVWKTH.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Ipak ce kocka na 450ks :) Na sedmici samo da izbacim protokomer, i spremam struju od m50 na m30. Da dobijem 6 bobina, da se izbaci razvodna kapa, plus ugradnja senzora bregaste. Sve to moze sa emu stand alone, ali ne bih na nju stand alone da bi mi ostao bord i te gluposti sve.. :)

Link to post
Share on other sites

Taman da vidim kako radi struja m50 sa Det3.

Kako koristis sondu sada? Direktno u det3 ide a fabricka sonda i instalacija za sondu se ne koriste?

Kako ces da resis senzor bregaste?

Uskoro to radis sa strujom od m50?

Link to post
Share on other sites

Radi kao i sa ovim, besprekorno. Sonda fabricka mi ne treba jer rucno pravim mapu, wide band sondu koristim sa saticem i sa det 3. Za senzor cu da pravim limeni davac i ubusim u deklo od razvodnika. Kroz mesec dana bi trebalo da krenem :)

Link to post
Share on other sites