Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za sada je to sve od slika.. Oduzilo se farbanje jer je uletelo par dobrih poslova preko reda, sta ces.. :)

Stigle i felne i to 5 komada, sad cu da se bacim na njihovo sredjivanje. Samo da se odlucim dal da poliram ili da farbam :/

Link to post
Share on other sites

Kupio sam ove Remotec felne. Kao sa slike, samo sto su u sivoj boji, neko se igrao pa ofarbao sprejom :)

5 komada sam uzeo, rubovi imaju tu i tamo ostecenja. Razmisljam dal da ih farbam cele(sto mi je najlakse), ili srce da farbam a rub poliram ili sve da poliram sa zbicama? Jel nekad neko video kako izgleda cela polirana felna, ja sliku na netu ne mogu da nadjem :blink:

image1-full.jpg

Link to post
Share on other sites

miki jes plav al je ko niger :D

Link to post
Share on other sites

Za sada je to sve od slika.. Oduzilo se farbanje jer je uletelo par dobrih poslova preko reda, sta ces.. :)

Stigle i felne i to 5 komada, sad cu da se bacim na njihovo sredjivanje. Samo da se odlucim dal da poliram ili da farbam :/

ostao si duzan 700 dinara tako da su teoretski jos uvek moje felne :P

Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju si naj*bo sa čišćenjem :D ...

Ma ja bih to ostavio fabrički samo sa poliranim lipom....

04.JPG

Što felna mora da vrišti "AAAA VOZIM NADRKANI AUTO" ipak je ovo limuzina visoke klase a ne tamo neka :e30: :D

A poklopci?

Link to post
Share on other sites

Imao sam ja na e30 borbet B koje su bile skoro cele polirane fabricki , jedino je na mrezi bilo ofarbano ono unutra jer im to sigurno tesko za odraditi , izgledalo je extra , sjaj vrhunski . Ako imas volje odradi bice extra.

Ovakve .

http://forum.wheel-whores.com/viewtopic.php?f=32&t=32822

Link to post
Share on other sites