Recommended Posts

Cek cek, jel si to stavio maglenke zute kao sa trka le mana sto svetle oni? Ako sam pogodio stavi sliku u mraku kako izgleda.

Ne, ne, samo sam prelepio zutu foliju za farove :rolleyes: Slikacu kako izgleda, dobro je :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lep bmw, mislim da je letos bio na oglasima, zvao sam vlasnika da dođem da ga vidim al je po rečima vlasnika prodat već.

Hvala :rolleyes: Nije bio u oglasima, kod mene je vec tri godine :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Ne, ne, samo sam prelepio zutu foliju za farove :rolleyes: Slikacu kako izgleda, dobro je :rolleyes:

A svaka cast za kreativnost. Al' obavezno slikaj da vidim kako izgleda kad se upali:)

Link to post
Share on other sites

A svaka cast za kreativnost. Al' obavezno slikaj da vidim kako izgleda kad se upali:)

Evo nekako ovako izgleda, slikacu bolje ovih dana, ovo je stara slika :) U planu su i zuti prstenovi u farovima, da bi se slagali sa maglenkama :)

WP_20150411_013.jpg

screen shot

Link to post
Share on other sites

Slazem se za zute prstenove, bar se meni vise svidjaju zuti. I onda opali sliku po mraku, tada ce sve da dodje do izrazaja!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Htedoh da kazem dok gledam ove fotke da mi je mnogo napadan ovaj gril onako polu hrom polu crn, nekako je saren, al vidim na ovim zadnjim fotkama da si sredio tako da sve kul sad :D :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Htedoh da kazem dok gledam ove fotke da mi je mnogo napadan ovaj gril onako polu hrom polu crn, nekako je saren, al vidim na ovim zadnjim fotkama da si sredio tako da sve kul sad :D :thumbsup:

Sredjeno je :D Hvalaaa :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dobra nalepnica :D ali obradjene slike strasne... Bolje su bez obrade, nego ovakve...

Nalepnica odlicna :D Jesu, losa mi kamera, pa sam se malo igrao :)

Haha dobra ova nalepnica napred :)

Realna :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

lep auto, branik je super ispao, jedino mi nekako lepsi bez tih plasticnih dodataka na farovima

Hvala, branik je ispao odlicno :) Ni meni se ne svidjaju obrvice, kad uhvatim vremena, imam neku ideju, pa cu da ih preradim :)

Link to post
Share on other sites

Naci cu ti sliku od jednog auta sa obrvicama koje su po meni najbolje

Naci cu ti sliku od jednog auta sa obrvicama koje su po meni najbolje

Moze, nadji, imam nesto u glavi, ali svaka ideja je dobrodosla

ima one ravne koje su lepse

Te sam trazio, ali nisam uspeo da ih nadjem, pa sam nesto na tu foru mislio da napravim

Link to post
Share on other sites