Retrofit navigacija za e46


Recommended Posts

Da li je android ili win? Da li si uspeo da podatke sa boarda ocitava multimedija :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Moja je Android. Sama navigacija ne cita podatke sa borda, ali imam u planu da uzmem OBD2 onaj preko blututa pa da povezem. Mislim da je to manje od 2000din.
Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo pre par dana, to je najjeftinija varijanta, nije android nego win. Cena je bila 300 sa god dana garancijom. Model je AS-8608, za sad sam prezadovoljan pa cemo videti dal ce ostati tako. Navi radi odlicno, ima usb citac, blutut, lep meni... Stvarno za svaku preporuku. Jedina mana je sto sat kako god nastelujes on se brka pa prikazuje po svom al ostalo sve extra, on se ionako ne vidi jer je u cosku :)

Link to post
Share on other sites

Ma kupuj extra je uredjaj. Ja sam vise za varijantu sa win operativnim sistemom nego sa androidom jel je stabilniji.

Ima vise varijanti, sve podrzavaju komande na volanu, a ako imas fabricke senzore dobices i graficki prikaz na displeju, mada rikverc kamere sa grafikom su od 15 do 25e pa to nije ni toliko bitno. Posto ima ulaz za dve kamere ja bi uzeo neku kvalitetnu infrared za napred pa mozes nocu da se zajebavas. Vidi inda li ima digitalni tjuner za tv jer i to je dobra stvar kada se dosadjujes.

Ja sam cackao neku koja ima i 3g tj ulaz za internet modem pa je uz internet u kolima ful. Jedino sto je nekad zakocila pri pustanju spotova ali bilo ih je preko 1000 na sd kartici od 32gb pa nije ni cudo.

Ali u odnosu na ono fabricko sranje i najjeftiniji refroit uredjaj je ok.

Ja imam e60 sa onom malom bussines navigacijom panrazmisljam da pocupam i ubacim kineza

Link to post
Share on other sites