Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Terzooooooooooooooo jesi zivvvvvvv?????? Nema coveka......... nestao covek....sineeee od fakulteta nema leba ...

Link to post
Share on other sites

daj neke slike, nahrani nas....

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Prvo da se zahvalim na komentarima, drago mi je da vam se svidja.

Kao sto rece Casper, zaposlih se i sad kao nemam 5 minuta da okacim slike :P

Auto je skoro pa zavrsen 100%, ostale su kojekakve sitnice. Vozi se po malo, razrada gotova. Presao sam priblizno 1000km, skoro sam menjao ulje, kao valja se posle generalne i sad ga vozim kako treba da se vozi ///M :)

Sto se tice decijih bolesti ima ih par:

Imam problem sa rezervoarom od karavana (onaj sto nema spojku izmedju desnog i levog tanka), desava mi se da ostanem bez goriva i ako imam 20ak litara. Ostane gorivo u levom tanku a u desnom pumpa ostane na suvom... To jos nije sigurno jer cu sl put da dignem klupu i otvorim obe strane da vidim stanje na licu mesta. Pumpa mi je bila losa pa sam stavio spoljnu Walbro 255, i dopremnu (feed pump) u tank gde je inace bila ona obicna sa desne strane. Dopremna je od ete ili tako nesto, bilo je modela koji su je imali. To je protocna pumpa sa velikom cevkom feed pump . Sad je pritisak goriva dobar, povrat goriva odlican ali i dalje imam problem sa desnom krivinom i ostajanjem bez goriva.

Ne radi mi prva brzina na ventilatoru, tj davac mi je los. Ako ima neko da proda davac sa 3 pina za 2 brzine, 91 i 99c. Treba mi i zadnja leva lajsna.

Imao sam nekih sitnih problema sa prednjim stabilizatorima ali to je reseno. Dok ne pocne auto da se vozi ne znas sta ce da te saceka.

Auto se lepo vozi, sedista su i vise nego udobna i ako je auto tvrd. Vade prosek :) Kockasta kola idu dobro, bez protokomera odlicno, stize cip da resim i to. Trosi jos bolje ;D ali sta da se radi... ima ozbiljan zvuk i spreda i od pozadi, svi se okrecu gde god prosao, pirke uradio posao kako treba mada dubina zvuka dolazi iz usisa.

Kocnice necu da komentarisem, prezadovoljan.

Napravicu neki snimak pre snega nadam se.

Makse, jos par sitnica i moze na slikanje. Nemam jos znakove (sponzoruse razbise glavu koji je auto :lol: )

w79a.jpg

ei9b.jpg

gawi.jpg

wq13.jpg

Silviu smo popeli da budu iste visine :acute:

67s7.jpg

qcpe.jpg

Eaton M90, stigao ali sacekace jos

r8in.jpg

Komplet sa throttle body-em , bio bi pravi za neki m50

qgpi.jpg

ul6b.jpg

Link to post
Share on other sites