Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Eee jos nesto sam dodao svom ljubimcu :) upravo stigao iz BG-a :) slike su sa auto puta, sutra ce preko dana bolje :)

MF volan, povezan, funkcionise sve i multimedija ( navigacija ) :) :) :)

9a88f68b61ba111f827ec24aa11d28ec.jpg

cf4d30d63a1c0a613bdc2bb8ce846eb4.jpg

Link to post
Share on other sites

Multimediju sam uzeo od decka na kp, 280e sa besplatnom ugradnjom. Navigacija radi perfektno, mape poslednje - iGo primo, cela evropa, cd, dvd i bluetooth sam probao i sve radi ekstra, cist zvuk, sto se kaze jako sam prezadovoljan. Koliko vidim to je model AS-8606, na windowsu radi. Lep meni, slikacu kasnije kada dodjem sa posla, pa izbacicu sve da vidis :) a tu radost da vidis, kao malo dete :)

Link to post
Share on other sites

Taj model vecina ugradjuje u poslednje vreme, najpovoljniji je a zadovoljni su korisnici. Super je i cena, meni je cini mi se kao kod novijih bmw modela. Jedino mi se na njoj ne svidjaju ta dva dugmeta nisu kao na fabrickoj multimediji. Stavi i kamericu i imas potpuni ugodjaj :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kamera ide na prolece, sada sam solidno dao za multimediju i volan, tako da ce to da saceka mesec - dva :) uglavnom auto ne planiram da prodajem, pa sm resio da napravim za sebe onako kako treba :)

U planu su jos felne 17", farbanje, cim krene lepse vreme i naslon za ruku :)

Link to post
Share on other sites

Hauba, krov, i branik i plus sitnice gde je poceo da se javlja...plus poliranje ide gratis :) videcemo kako ce da ispadne, uglavnom majstor je proveren, kostace ali bice tip top :)

Laka je, sve je plug in, tj gledao sam kako ugradjuje decko, ali ono, za 20tak minuta sve namestio. Nemam, ali ove iz "meka" staju taman da ne klimaju onde u onom delu pored menjaca :)

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nije, ali je odradjen tako da kada ukljucis on baca odsjaj od kucista i ovom iza bude kao led. Ne primecuje se dok se ne pogleda bolje. Samo stop svetlo je led.

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zato sto sam trazio svuda kod nas i cekalo se po 20-tak dana. A posto sam takav da kada resim nesto hocu odmah, i brzo znam da odustanem kada ne ide nesto, uzeo sam ove. Lepo deluju uzivo :)

Oko 120e su bili...

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ajde sutra preko dana saljem sliku :)

Probacu i kasnije da slikam, pa cu da pustim, na slavi sam.

A migavce sam rekao jos pre 3 godine kada sam ga uzeo da cu da promenim i nikako :D bice, bice :D

Sent from my iphone 6s using tapatalk

Link to post
Share on other sites