cime se bavite u zivotu koje je vase zivotno zvanje


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

E 'vako, zavrshio Shabacku gimnaziju, posle upisa Primenjenu fiziku i informatiku, uchim, ali vishe vremena provodim ispod auta nego nad knjigom, 'bem liga, kao da me je tata pravio u radionici... ;)

Link to post
Share on other sites

Aj da i ja napisem nesto . Zavrsio ETS Nikola Tesla , zapoceo Elektro tehnicki fakultet ( dogurao do I godine ) , zapoceo Visu poslovnu ( ostalo jos 2 ispita - nikad ih necu poloziti ) , a zivim od PVC I ALU stolarije vec 9 godina imam malu proizvodnju.

Link to post
Share on other sites

srednja elektrotehnicka smer energetika a radim u kamenolomu i radim na gradjevinskim masinama ult,bager,damperi,drobilice za mlevenje kamena,rucna lopata itd

Link to post
Share on other sites

Evo i ja se javljam sa 2 prsta:

isao u vrtic naravno,pa u osnovnu do 7-og razreda u Srbiji,preselio se u italiju,zavrsio osnovnu i 5 godina srednje (ovde vise) za elektronicara i telekomunikacije i naravno ne radim u struci nego radim na glodalici sa numerickom kontrolom u fabrici koja pravi masine za varenje,secenje,ciscenje itd pvc i alu stolarije.Ako nekom trebaju masine neka se javi slobodno.

Link to post
Share on other sites

Zavrsio SaobracajnoTehnicku Skolu u Zemunu, Vozac motornih vozila,i saobracajni tehnicar...

Odsluzio vojni rok pre 8godina na Kosovu,radio svakakve poslove dostave ,pica servisi,i ostale kurirske sluzbe..

Trenutno se bavim unazad 5godina Masinskim malterisanjem radim zgrade po Beogradu i Crnoj Gori...

Pored toga keramiku i moleraj ,pa ako nekom ikada zatrebam tu sam sa povoljnim cenam za forumase...

Link to post
Share on other sites

zavrsio visu turisticku u Kotoru 2002 diplomirao, radio na Unmik Carini do 2008 trenutno radno neangazovan ali primam platu pri Upravi carine Srbije.

Link to post
Share on other sites

Zavrsio sam srednju elektro-tehnicku, nakon toga upisao ETF pa otisao u vojsku u 63.padobransku brigadu (1993. godine) i u istoj shvatio da bih voleo da se bavim time, odakle sam konkurisao za Vojnu Akademiju, koju sam uspesno zavrsio 1998. godine. U Vojsci radim vec 12 godina i od pre dve godine sam unapredjen u cin majora. Imam sa ocem i ribnjak pastrmke na kome isto provodim dosta vremena posebno u decembru. U slobodno vreme pored BMW-a i porodice, bavim se padobranstvom, skijanjem, alpinistikom i ronjenjem. Imam 138 skokova, instruktor sam skijanja i GSS-a zimi, i imam oko 50 sati zarona.

Trenutno sam u fazi pripreme za upis na Master studije na FON-u. Eto u kratkim crtama.

Link to post
Share on other sites

Ja sam kad je bija rat bio u Njemačkoj i tamo iša u vrtić...Kad sam se vratija završija sam osnovnu školu u Drnišu...Srednja škola u Šibeniku (Tehnička škola Šibenik), smjer Računalni tehničar u Strojarstvu...Odma poslije škole zaposlija se u Zagreb-Montaži u Šibeniku (Bivši profesor mi sredija posa)...Tamo radim i dan danas, trenutno kao projektant među inžinjerima (izrada 3D modela i crtanje 2D crteža, pripremanje dokumentacije za pogon)... ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam zavrsio srednju skolu smer Masinski tehnicar,imao prilicno velike sanse da upisem nesto vise od toga da studiram,ali ljubav prema ucenju mi nije nikad bila jaca strana...Oduvek zeleo da naucim automehanicarski zanat,ali sta je tu je,nisam nikad iako volim da cackam oko svega.Bavim se trgovinom,vlasnik sam porodicne prodavnice zdrave hrane(voce,povrce i sl),a pored toga stalno neke kombinacije,kompjuteri,telefoni,skuteri i motori...sta cu kad volim da trgujem,vazno je da se okrece,KO RESKIRA PROFITIRA... :lol:

Link to post
Share on other sites

cime se bavim-... ne znam,svim i svacim, oduzimam dodajem sabiram i prodajem a za zivotno zvanje,cuj zivotno zvanje,

ako bi trebalo da napravim paralelu izmedju onog sto sam zavrsio od skole i da to povezem sa zivotnim zvanjem....ne ide

ma i sam izraz zivotno zvanje ne mogu da uklopim sa time ko sam , sta sam i sta zelim................ebi ga :lol:

Link to post
Share on other sites