e46 kupovina iskustva


Recommended Posts

Zavisi koga pitas. Za mene je 118ks previse slabo.

Ako je ikako moguce izbegavaj Italijane. A ovaj ti je tipican Italijan sa bezobrazno vracenom kilometrazom, moguce da je udaran tako da treba dobro proveriti da li je pocela da hvata rdja.

Link to post
Share on other sites

pre bih dao 3000 evra za pripremu buduce pobednice u velikom bratu ;)

salu na stranu, druze, ako si vec odlucio da ga kupis, kupi ga odmah, jer vidim da cim neko nesto posumnja ili prigovori ili iskritikuje ti reagujes kao da ga ti prodajes. Nemoj se zaletati, ima takvih primera na forumu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 years later...

Sta je razlika izmedju restajling e46 320d, ako obrtaja na instrument tablu ide od 4500-6000 ili 5000-6000 (crvena linija)?

Link to post
Share on other sites

Ja sam opet cuo da ti benz motori u E46 316 i 318 nista ne valjaju na plin,ali kazem cuo sam,ja pikiram onaj benzinski 2.2 ili2.5,doduse penal je na registraciju blizu 30 crvenih godisnje u odnosu na 2.0.Dizele sam gledao i naslusao se raznih prica ima ih sa 400.000km i da lepo rade i ne dime ali sam vidjao i one sa manje km a ne valaju nista,cena voznje na plin i dizel ti je manje vise ista,plina neka bude u proseku 12l x 60din,a dizela 7l x130 pa racunaj,te price koji koliko potrosi ulja itd ne slusaj jer vecina laze,ispada da ovde kad dodju sa 300000+km ne trose nista,pricao sa sa vlasnikom x5 koji ima na satu 150.000 km V8 i kaze da mu uredno pojede 4l ulja na 10.000km,drzao ga je u crvenom i trunke dima nema ali ga jede pa jede,tako da one price o 2dl na 10.000km ne piju vodu jer toliko potrosi skoda 1.4 na 1000km

Link to post
Share on other sites

Momci pitanje :

Da li se moze naci E46 320i (šestak bez plina!) u dobrom stanju, i koliko takav model okvirno kosta. Dizelaši me ne zanimaju!

Trenutno vozim E30 318i i gledacu da jos dugo bude u mom posedu, jer me odlicno sluzi. Ali razmisljam i o potencijalnoj kupovini i novijeg modela. (E46)

Link to post
Share on other sites

Momci pitanje :

Da li se moze naci E46 320i (šestak bez plina!) u dobrom stanju, i koliko takav model okvirno kosta. Dizelaši me ne zanimaju!

Trenutno vozim E30 318i i gledacu da jos dugo bude u mom posedu, jer me odlicno sluzi. Ali razmisljam i o potencijalnoj kupovini i novijeg modela. (E46)

U Srbiji je jako malo tih automobila,isto ti dodje i 323 i 325 jer je registracija ista,320 od 2000god je ustvari 2,2 motor,cena je manje vise ista kao i dizeli ako je ok auto

Link to post
Share on other sites

ako te zanima kupe 320i 1997 kubika 2000gog u extra stanju javi se 0655250823

Hvala na ponudi u svakom slucaju. Odlicno sto je i 1997 kubika! No za sada samo informativno pitam. Nemam iskustva sa tim modelima. U sustini mi je samo bitno da se moze naci model koji nije pred unistenjem, tipa prolupao motor i slicno...Jbg kontam da je macka u dzaku jer malo koji da je bio "milovan..." :(

Link to post
Share on other sites